Kviečiame į tradicinį mokyklos renginį!

Pirmą kartą "Saulėtekio" pradinukai dalyvavo  LGMA ( Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos) paruoštoje olimpiadoje "Mano gaublys".

„Savanorių klubo“ nariai dukart lankėsi Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre esančiame „Trečiojo amžiaus universitete“ ir teikė savanorišką pagalbą jo lankytojams, tobulinantiems  anglų kalbos įgūdžius.

Tradiciškai ,,Saulėtekio“ progimnazijoje  įvyko technologijų olimpiada. Šių metų tema -  ,,Laiškas į ateitį“.

Vasario 12 dieną „Savanorių klubas ” susitiko su  pradinių klasių mokiniais. „Visos dienos mokyklos“ mokiniams savanoriai sumanė parodyti kažką originalaus.

Konkurso tikslas – išaiškinti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo nugalėtojus.