Pranešimai

Įdomios akimirkos Viešojoje bibliotekoje

                            

             Penktoji c klasė dalyvauja projekte „ Pirmieji žingsniai karjeros link“. Jie jau piešė savo asmens herbus, ruošiasi atpažinti  gebėjimus, pildyti bei analizuoti anketas. Juk reikės rinktis gyvenimo kelią... O gal bibliotekininko? Kartu su progimnazijos ugdymo karjerai koordinatore Larisa  Chlystova apsilankėme jaukioje, estetiškoje bei šiuolaikiškoje Viešojoje bibliotekoje. Direktorė Zita  Sinkevičienė įdomiai ir žaismingai pristatė penktokams bibliotekos turtus: aprodė abu erdvius aukštus, veikiančią spaudinių parodą, modernią konferencijų salę, muzikos kambarį, kuriame penktokai užsibuvo – dainavo karaoke ir jiems tikrai patiko! Vaikai  tyrinėjo automatinį knygų grąžinimo įrenginį, labai palengvinantį bibliotekininko darbą bei patogų skaitytojui. Penktokai linksmai patikrino, kad net ir labai norėdamas neišsineštum slapta knygos – lydės ne tik stiprus signalas, bet ir durys neatsivers! Galiausiai vaikų erdvėje bibliotekininkė Aurelija Gerulskienė pristatė bibliotekininko profesiją, net perskaitė knygutę „ Bibliotekininkas“. Mokiniai apžiūrėjo vaikams skirtą grožinę literatūrą . Džiugu, kad ne visi išskubėjo namo – grupelė vaikų pasiliko žaisti, apžiūrėti, ko dar nespėjo. Gal vaikus  aplankė suvokimas, kad  „ Biblioteka – tai žmogaus dvasinių vertybių lobynas? (G. Leibnicas)  O bibliotekininko darbas  įdomus ir verta apie jį svajoti?

                                                                                         Klasės vadovė Zita Kurpiuvienė
Ankstesnės naujienos


Administracija ir mokyklos  taryba bendraudamos ir bendradarbiaudamos siekia, kad mokykloje mūsų vaikams būtų sudarytos kuo geresnės sąlygos ugdymui(si).

Ilgalaikio aštuntokų projektinio darbo ,,Šachmatai- laisvalaikiui įvairinti ir interjerui puošti" rezultatai.

Gyvenimo tempas, keliami reikalavimai, savirealizacija – visa tai būdinga šiandieninėje visuomenėje gyvenantiems žmonėms. Ne išimtis ir mes, mokytojai. Su rugsėjo 1-osios skambučiu pasineriame į nesibaigiančių darbų vandenyną...

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ pradinukai mokosi šiuolaikiškai!

Mokyklos valgykloje galima užsisakyti dienos pietus.