Pranešimai

Anglų kalbos olimpiados „Kings“ finalo rudens sesijos rezultatai

 

                Praėjusių metų gruodžio 1 dieną mūsų mokyklos mokiniai, lydimi  anglų kalbos mokytojų Dainos Jarušaitienės ir Neringos Vaičiūtės-Gabalienės, dalyvavo  Šiaulių universitete vykusiame anglų kalbos „Kings“ olimpiados finale. Iš mokyklos vyko  dvi 13 ir 9 mokinių komandos, sėkmingai išsprendusios užduotis kvalifikaciniame etape.

                Palyginus  praėjusių ir šiemetinio konkurso dalyvių skaičių, matomas žymiai didesnis susidomėjimas šia olimpiada. Šiais metais dalyvavo 218 antros klasės mokinių, 560 trečios klasės mokinių, 634 ketvirtos klasės mokiniai, 423 penktos klasės mokiniai, 381 šeštos klasės mokinys, 295 septintos klasės mokiniai iš visos Lietuvos. Sulaukėme diplomų, todėl skubame pasiekimais pasidalinti su visa bendruomene – rezultatai sukelti į mokyklos tinklalapio pasiekimų skyrelį. Mūsų mokyklos mokinių rezultatai yra puikūs, nors ir pagal užimtas vietas gali atrodyti, jog mokiniai toli nuo laureatų. Tačiau būna, jog vieną, tą pačią, vietą pagal surinktą balų skaičių dalinasi dešimt ir daugiau mokinių.

                  Anglų kalbos „Kings“ olimpiados pavasario sesijos kvalifikacinis nemokamas etapas prasidės jau vasario 25 – kovo 8 dienomis! Tikrai verta visiems mokiniams sudalyvauti ir pasitikrinti savo turimą anglų kalbos žinių bagažą.

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Neringa Vaičiūtė-Gabalienė
Ankstesnės naujienos


Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijai tęsiant ryšius su Amerikos ambasada vasario 8 dieną vyko keliaujančios parodos „Per Atlantą.

Vasario 7dieną  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko Akmenės rajono ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiada.

Padėkime vaikams jaustis gerai!

 Penktoji c klasė dalyvauja projekte „ Pirmieji žingsniai karjeros link“. Juk reikės rinktis gyvenimo kelią... O gal bibliotekininko?

Administracija ir mokyklos  taryba bendraudamos ir bendradarbiaudamos siekia, kad mokykloje mūsų vaikams būtų sudarytos kuo geresnės sąlygos ugdymui(si).