Pranešimai

Susitikimas su Kalėdų Seneliu

                      Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas per Kalėdas – Kalėdų Senelio apsilankymas. Šis personažas vaikams asocijuojasi su linksmybėmis, žaidimais ir, žinoma, dovanėlėmis.

                      Gruodžio 20 dieną  po pamokų  į mokyklėlę atkeliavo Kalėdų Senelis. Jo pasitikti prie mokyklėlės vartų  nuskubėjo nemažas būrys visos dienos mokyklos grupės vaikų.  Susirinkusius vaikus ir mokytojas pirmiausia  Kalėdų Senelis pasveikino  su artėjančiomis šventėmis. Atvykęs iš tolimosios šiaurės  Kalėdų Senelis kartu su vaikučiais žaidė įvairiausius žaidimus, šoko ratelius, dainavo daineles. Žinoma Kalėdų Senelis nepamiršo ir dovanėlių.

                      Po smagaus pasibuvimo  Kalėdų Senelis išskubėjo pas kitus vaikus.

 Jolita Bružienė

Akimirkos...
Ankstesnės naujienos


Kalėdų laukimas yra stebuklų, gerų darbų, sveikinimų metas, todėl „Savanorių klubas“ nutarė, kad džiaugsmu ir gera nuotaika reikia pasidalinti su mūsų mokyklos pradinukais – „Visos dienos mokyklos“ mokinukais...

 Artėjant gražiausioms metų šventėms, 3b ir 3a klasės mokiniai, padedami mokytojų, surengė Adventinę vakaronę tėveliams. Šventė vyko ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje. 

7c klasės tėveliai su vaikais dalyvavo užsiėmime „Fraktalų piešimas – savęs pažinimas“

   3a klasės mokiniai dalyvauja eTwinning’o projekte.

Mūsų mokykla - „AIDS: geriau žinoti 18“ dalyvė