Pranešimai

“Savanorių klubo” ir “Visos dienos mokyklos“ kalėdinė popietė

                     Kalėdų laukimas yra stebuklų, gerų darbų, sveikinimų metas, todėl „Savanorių klubas“ nutarė, kad džiaugsmu ir gera nuotaika reikia pasidalinti su mūsų mokyklos pradinukais – „Visos dienos mokyklos“ mokinukais. 

                      Kartą jau susitikę su  pradinukais, savanoriai pastebėjo, kad mažieji yra labai aktyvūs, mėgsta žaidimus, šokį, dainas, todėl nutarta organizuoti bendrą kalėdinę popietę. Šventę pradėjo aštuntokės Laura ir Augustė, pasveikinusios  dalyvius ir  pakvietusios drauge padainuoti  nuotaikingą šventinę dainą, kurią mėgsta ir moka dauguma vaikų. Vedėjos skaitė eilėraščius apie žiemą, pasiūlė pažaisti smagių žaidimų. Laura pagal Gabijos ir Žygio dainą „Jau Kalėdos“ sukūrė šokį, kurį savanorės pristatė ir paragino šventės dalyvius kartu pašokti Mažieji šoko labai noriai.  Vaišinome pradinukus mandarinais, kuriuos parūpino mokyklos valgyklos vadybininkė Diana Jokimčienė. Šventinės popietės pabaigoje pradinukams padovanojome savanorių padarytus angeliukus ir palinkėjome, kad jie saugotų ir padėtų mokinukams visus ateinančius metus

                      Mokiniams reikalingos  šventės, kurios teikia džiaugsmą tiek dalyviams, tiek organizatoriams. Tikimės ir tolimesnės draugystės.

                                           „Savanorių klubo“ vadovė Roma Kleinienė
Ankstesnės naujienos


 Artėjant gražiausioms metų šventėms, 3b ir 3a klasės mokiniai, padedami mokytojų, surengė Adventinę vakaronę tėveliams. Šventė vyko ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje. 

7c klasės tėveliai su vaikais dalyvavo užsiėmime „Fraktalų piešimas – savęs pažinimas“

   3a klasės mokiniai dalyvauja eTwinning’o projekte.

Mūsų mokykla - „AIDS: geriau žinoti 18“ dalyvė

Akcija, skirta 16-likai dienų be smurto prieš moteris paminėti, buvo vykdoma visoje Lietuvoje.