Pranešimai

Profesinio veiklinimo užsiėmimas

                      2018 metų lapkričio 29 dieną 8-tokai , vadovaujami ugdymo karjerai koordinatorės L.Chlystovos ir technologijų mokytojos  G.Liaukšienės,  dalyvavo  profesinio veiklinimo užsiėmime, vykusiame Šiaulių Profesinio Rengimo Centre, Technologijų skyriuje.

                      Mergaitės susipažino su siuvinių gamintojo specialybe ir gamino kalėdinę stalo serviravimo dekoraciją. Berniukams buvo pristatyta kompiuterinės įrangos derintojo specialybė. Jie susipažino su 3D modeliavimo galimybėmis ir pagal pateiktą užduotį bandė sumodėliuoti raktų pakabuką.

                      Mokiniams užsiėmimas buvo įdomus ir naudingas.

                                                                                      Mokytoja L.Chlystova.


 

 

 

 
Ankstesnės naujienos


Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas per Kalėdas – Kalėdų Senelio apsilankymas.

Kalėdų laukimas yra stebuklų, gerų darbų, sveikinimų metas, todėl „Savanorių klubas“ nutarė, kad džiaugsmu ir gera nuotaika reikia pasidalinti su mūsų mokyklos pradinukais – „Visos dienos mokyklos“ mokinukais...

 Artėjant gražiausioms metų šventėms, 3b ir 3a klasės mokiniai, padedami mokytojų, surengė Adventinę vakaronę tėveliams. Šventė vyko ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje. 

7c klasės tėveliai su vaikais dalyvavo užsiėmime „Fraktalų piešimas – savęs pažinimas“

   3a klasės mokiniai dalyvauja eTwinning’o projekte.