Pranešimai

Maudynės gongų garsuose ir nusiraminimas fraktalų seanse

Gyvenimo tempas, keliami reikalavimai, savirealizacija – visa tai būdinga šiandieninėje visuomenėje gyvenantiems žmonėms. Ne išimtis ir mes, mokytojai. Su rugsėjo 1-osios skambučiu pasineriame į nesibaigiančių darbų vandenyną. Mokiniams ne tik suteikiame reikiamų žinių, ugdome gebėjimus, bet ir  motyvuojame, skatiname siekti tikslų , išklausome rūpesčius ir džiaugsmus, patariame, padedame įvairiose gyvenimiškose situacijose. Pasibaigus pamokoms taisome darbus, planuojame kitas pamokas, galvojame apie renginius, išvykas, pildome įvairius dokumentus, organizuojame susirinkimus, dalinamės informacija su tėvais, kitų dalykų mokytojais, klasių vadovais. Ir dar daug daug kitų veiklų bei darbų. Prieš šventes jaučiama ypatingai didžiulė įtampa ir atsakomybė. Nusiraminti, įveikti stresą, atsipalaiduoti nėra taip lengva

                      Mokinių atostogų metu mes, anglų kalbos mokytojos, susiorganizavome metodinę išvyką į Šiaulius „Sielos ir harmonijos“ užsiėmimus, kuriems vadovavo lektorė Svetlana. Užsiėmimai prasidėjo jogos pratimais, kuriuos atliekant galima atsipalaiduoti ir darbo vietoje. Po jogos užsiėmimų dalyvavome fraktalų piešimo seanse. Pagrindinis fraktalų piešimo poveikis ateina per formas ir spalvas. Spalvos mus veikia dvejopai: pirma, kiekviena spalva kaip ir mūsų vidaus organai turi tam tikrą energetinį dažnį, todėl nenuostabu, kad mūsų organizmas į skirtingas spalvas ir jų sukeliamas vibracijas reaguoja skirtingai: tai susijaudindamas, tai suaktyvėdamas, tai nurimdamas. Kita vertus – smegenų žievėje slypi ankstesnių išgyvenimų patirtis, o taip pat bendra pasąmoninė organizmo būsena (ir galbūt jau pradedančių formuotis ligų užuomazgos), kuri tam tikromis sąlygomis gali būti išreikšta spalvomis ir formomis ir taip ištraukta į dienos šviesą, kad ją pamatytumėm, įvertintumėm ir atkreiptumėm į ją dėmesį. Gongų garsų terapijos seansu mėgavomės  užsiėmimų pabaigoje. Gongų, dainuojančių dubenų ir kitų archajinių instrumentų garsų sukeltos vibracijos dovanoja vidinės laisvės pojūtį. Tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas, stimuliuojama imuninė sistema, pagerėja savijauta, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai. Garso terapijos sesija - tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, pervargimo, vienišumo jausmu ir baimėmis, terapija.

                      Nuraminusios protą ir pailsėjusios, aptarėme 2018m. anglų kalbos mokytojų veiklos ataskaitą ir susiplanavome darbus ateinantiems metams. Po terapijos būsimų darbų planavimas yra paprastesnis, lengvesnis. Pačios išbandžiusios tikime, jog kiekvienam mokytojui naudingi tokie terapijos seansai. Naujuosius metus pasitikome žvalios, ramios ir pailsėjusios.

Anglų kalbos mokytoja Neringa Vaičiūtė-Gabalienė
Ankstesnės naujienos


Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ pradinukai mokosi šiuolaikiškai!

Mokyklos valgykloje galima užsisakyti dienos pietus.

Gruodžio mėnuo – laukimo, gerumo, stebuklų metas…

3a klasės mokiniai vienu metu dalyvavo dviejuose tarptautiniuose eTwining’o projektuose.

Džiugi žinia iš Vilniaus!