Pranešimai

Kalbų Kengūros Lyderių turo 2018 rezultatai

               Naujųjų Metų išvakarėse Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos bendruomenę nudžiugino puiki žinia iš Vilniaus, Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo. Sužinojome, jog apdovanojamos 6a klasės mokinės Elzė Lagaunikaitė ir Urtė Ruibytė. Jos laimėjo ne tik Kalbų Kengūros Lyderių turo diplomus, bet  ir kelionę, įvyksiančią 2019 m. gegužės mėnesį.

                 2018 m. pavasarį bendraklasės Elzė ir Urtė dalyvavo Kalbų Kengūros anglų kalbos programoje, puikiai atliko 40 užduočių ir laimėjo Auksinės Kengūros diplomus. Kartu jos pelnė ir galimybę metų pabaigoje varžytis respublikiniame Lyderių ture, kuriame dalyvauja tik Auksinės Kengūros diplomantai iš visos Lietuvos. Moksleivės turėjo pasirinkti vieną iš trijų konkurso organizatorių pateiktų  temų pagal savo žinių lygį ir parašyti rašinį anglų kalba. Elzė sukūrė įtaigų rašinį apie savo gimtąjį miestą Naująją Akmenę, o Urtė nagrinėjo  temą „Duonos reikšmė mūsų gyvenime“ (darbų vadovė – mokytoja Laima Balčiūnienė). Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Vilniuje puikiai  įvertino abiejų mokinių darbus ir skyrė joms aukštus  apdovanojimus.

              Ankstesni progimnazijos moksleivių laimėtų kelionių maršrutai jau driekėsi į Varšuvą, Berlyną, Vieną ir Bratislavą. Kur keliaus 2018 metų  Kengūros projektų Lyderių turo geriausių darbų autoriai, paaiškės pavasariop.  Džiaugiamės gabių mokinių Elzės Lagaunikaitės ir Urtės Ruibytės pasiekimais ir linkime joms malonių įspūdžių kelionėje.

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Laima Balčiūnienė
Ankstesnės naujienos


Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 4c klasės mokinių draugystė su Gruzdžių (Šiaulių r.) gimnazijos ketvirtokais prasidėjo trečioje klasėje.

Mokyklos  aštuntokai dalyvavo  profesinio veiklinimo užsiėmime, vykusiame Šiaulių Profesinio Rengimo Centre, Technologijų skyriuje.

Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas per Kalėdas – Kalėdų Senelio apsilankymas.

Kalėdų laukimas yra stebuklų, gerų darbų, sveikinimų metas, todėl „Savanorių klubas“ nutarė, kad džiaugsmu ir gera nuotaika reikia pasidalinti su mūsų mokyklos pradinukais – „Visos dienos mokyklos“ mokinukais...

 Artėjant gražiausioms metų šventėms, 3b ir 3a klasės mokiniai, padedami mokytojų, surengė Adventinę vakaronę tėveliams. Šventė vyko ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje.