Pranešimai

„Gamtukai“ „Saulėtekio“ progimnazijoje

 

                Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ pradinukai mokosi šiuolaikiškai!  Mobili gamtos pažinimo studija „Gamtukai“ sausio 22 dieną aplankė „Saulėtekio“ progimnazijos pradinukus.  Tai 1,5 val. trukmės netradicinės gamtos pažinimo pamokos su specialiai sukurtomis moderniomis mokymo priemonėmis.

                Pirmiausiai mokinukai stebėjo 3D filmą apie gamtą ir jos tausojimą. Vaikai   susimąstė, kas gali ištikti po 50 metų, jei nesaugosime gamtos.   Susižavėjimo gūsio sulaukė gyvi moksliniai eksperimentai su ugnimi, skystu azotu...  Mokytojams ir mokiniams patiko laisvas, neformalus ir kartu greit ribas nustatantis komandos bendravimas.  Interaktyvios pamokos pabaigoje  vaikai gavo originalias, specialiai projektui parengtas knygeles apie negyvąją ir gyvąją gamtą.

                 Įsimintina ir išliekamąją vertę turi veiklos, kurios šiuolaikinėmis priemonėmis jaunąją kartą skatina pažinti gamtą, saugoti ir puoselėti ją.

Daugiau nuotraukų - mokyklos Facebook paskyroje.
 

 
Ankstesnės naujienos


Mokyklos valgykloje galima užsisakyti dienos pietus.

Gruodžio mėnuo – laukimo, gerumo, stebuklų metas…

3a klasės mokiniai vienu metu dalyvavo dviejuose tarptautiniuose eTwining’o projektuose.

Džiugi žinia iš Vilniaus!

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 4c klasės mokinių draugystė su Gruzdžių (Šiaulių r.) gimnazijos ketvirtokais prasidėjo trečioje klasėje.