Pranešimai

Christmas Carol in Europe

                        Gruodžio mėnesį 3a klasės mokiniai vienu metu dalyvavo net dviejuose tarptautiniuose eTwining’o projektuose – ‘Christmas Carol in Europe’ ir ‘Traditional Christmas song in native language’.

                       Projektas ‘Christmas Carol in Europe’ bendrai veiklai sujungė 18 Europos mokytojų iš Graikijos, Rumunijos, Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Ukrainos, Olandijos, Čekijos, Jungtinės Karalystės, Vengrijos, Lenkijos.

                       Projekto tikslas – pristatyti Kalėdines dainas, giesmes savo gimtąja kalba. Mokiniai dainavo populiarias Kalėdines dainas, sveikino projekto partnerius su šventėmis ir anglų kalba. Taip buvo didinama motyvacija sužinoti, išgirsti, pamatyti panašumus ir skirtumus apie Kalėdines tradicijas įvairiose Europos šalyse. Projekto metu buvo ugdomi komunikaciniai įgūdžiai, vyko kultūrinė plėtra.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9kXuZf1s7h4&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=_JWepAXKevw&feature=youtu.be

 

Anglų kalbos mokytoja Daina Jarušaitienė




Ankstesnės naujienos


Džiugi žinia iš Vilniaus!

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 4c klasės mokinių draugystė su Gruzdžių (Šiaulių r.) gimnazijos ketvirtokais prasidėjo trečioje klasėje.

Mokyklos  aštuntokai dalyvavo  profesinio veiklinimo užsiėmime, vykusiame Šiaulių Profesinio Rengimo Centre, Technologijų skyriuje.

Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas per Kalėdas – Kalėdų Senelio apsilankymas.

Kalėdų laukimas yra stebuklų, gerų darbų, sveikinimų metas, todėl „Savanorių klubas“ nutarė, kad džiaugsmu ir gera nuotaika reikia pasidalinti su mūsų mokyklos pradinukais – „Visos dienos mokyklos“ mokinukais...