Pranešimai

Adventinė trečiokų vakaronė

 

                        Artėjant gražiausioms metų šventėms, 3b ir 3a klasės mokiniai, padedami mokytojų, surengė Adventinę vakaronę tėveliams. Šventė vyko ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje. Mus pasitiko  papuošta salė ir nuostabiai graži eglutė.

                     Vakaronės metu žaidėme adventinius žaidimus,  minėme mįsles, deklamavome ir dainavome daineles. Pasakojome apie Advento papročius: ką reiškia 4 žvakės ir kiti adventinio vainiko papuošimai, kaip reikia elgtis per šį laikotarpį, kokių darbų negalima dirbti. Buvome paruošę keletą burtų tėveliams. Mielai būrėsi mamos, močiutės ir tėčiai. 

                      Tėveliams padovanojome pačių darytus angeliukus. Po to mokytojos pakvietė vaikus ir tėvelius pasigaminti savo rankomis po žvakelę iš bičių vaško. Vaikai kartu su tėveliais sustoję dainavo gražią kalėdinę dainą ,,Kalėdų naktį tylią‘‘. Šis momentas buvo nuostabiausias, nes dainavome apsikabinę su savo tėveliais. Visiems linkėjome  gerų ateinančių Naujųjų metų. Buvo labai smagu.

                                          3b klasės mokinė Liucija Kriaučiūnaitė

AKIMIRKOS...
Ankstesnės naujienos


7c klasės tėveliai su vaikais dalyvavo užsiėmime „Fraktalų piešimas – savęs pažinimas“

   3a klasės mokiniai dalyvauja eTwinning’o projekte.

Mūsų mokykla - „AIDS: geriau žinoti 18“ dalyvė

Akcija, skirta 16-likai dienų be smurto prieš moteris paminėti, buvo vykdoma visoje Lietuvoje.

8c klasės mokinės Karolina Grigaitė ir Emilija Tomkevičiūtė Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje pasidalino  projektiniu darbu  „Gazuotų gėrimų poveikis žmogaus organizmui“.