Traditional Christmas song in native language

3a klasės mokiniai dalyvauja eTwinning’o projekte.

Šio projekto trukmė – gruodžio mėnuo. Visas veikla skirta Kalėdoms. Mokiniai prisitatė naujiesiems draugams; dainuoja dainas lietuvių bei anglų kalbomis; siunčia sveikinimus; stebi kitų šalių mokinių veiklą.

Projekte dalyvauja mokyklos iš Graikijos, Turkijos, Kroatijos, Rumunijos, Makedonijos, Estijos,Ukrainos, Lenkijos, Čekijos, Portugalijos, Airijos ir Bulgarijos.

Projektinė veikla skatina pažinti kitas šalis, jų tradicijas; motyvuoja mokytis anglų kalbą netradiciniu būdu, ugdo tautinę savimonę, nes taip galima pamatyti savo tautos panašumus ir skirtumus su kitomis šalimis.

Anglų kalbos mokytoja Daina Jarušaitienė

Mūsų mokykla - „AIDS: geriau žinoti 18“ dalyvė

Akcija, skirta 16-likai dienų be smurto prieš moteris paminėti, buvo vykdoma visoje Lietuvoje.

8c klasės mokinės Karolina Grigaitė ir Emilija Tomkevičiūtė Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje pasidalino  projektiniu darbu  „Gazuotų gėrimų poveikis žmogaus organizmui“.

Sveikiname sportininkus ir mokytoją Eligijų Puzoną!

Pasidalinkime GERUMU

„Kiekvienas geras poelgis, kad ir koks nereikšmingas, visada yra reikalingas“ (Ezopas)

Kaip ir kiekviena mylinčio žmogaus savybė, gerumas gali būti daug paprastesnis ir kur kas galingesnis nei mes įsivaizduojame...