Pranešimai

Respublikinė gamtos mokslų mokinių ir mokytojų konferencija

 

                     Mus sudomino dar lapkričio mėnesį  gautas kvietimas į Respublikinę gamtos mokslų mokinių ir mokytojų konferenciją „Menas mokytis ir tyrinėti“. Konferencijai tinkamų mokinių darbų  jau buvo susikaupę, todėl, pasitarę su mokiniais, nusprendėme sudalyvauti.

 

                      8c klasės mokinės Karolina Grigaitė ir Emilija Tomkevičiūtė, jau turėdamos pranešėjų patirties,  gruodžio  7 dieną Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje pasidalino  projektiniu darbu  „Gazuotų gėrimų poveikis žmogaus organizmui“. Į konferencijos programą  buvo  įtraukti  36 pranešimai iš įvairių mūsų šalies mokyklų.  Po plenarinio posėdžio mūsų mokyklos mokinės dirbo IV sekcijoje ir išklausė 7 intriguojančius pranešimus: kaip iš pieno pagaminti sagą, koks augintinis auga vandens lašelyje, naudingi ar žalingi gazuoti gėrimai, kodėl padidėjo moneta. Mokiniai išradingai, vaizdžiai ir įtaigiai  dalinosi savo  atliktais darbais.

                      Džiugu, kad iš konferencijos  grįžome  praturtėjusios gamtos mokslų žiniomis, kurias galėsime  pritaikyti  gamtamokslinėje veikloje.

Mokytojos A. Kazlauskienė ir L. Chlystova
Ankstesnės naujienos


Sveikiname sportininkus ir mokytoją Eligijų Puzoną!

Pasidalinkime GERUMU

„Kiekvienas geras poelgis, kad ir koks nereikšmingas, visada yra reikalingas“ (Ezopas)

   Kaip ir kiekviena mylinčio žmogaus savybė, gerumas gali būti daug paprastesnis ir kur kas galingesnis nei mes įsivaizduojame...

Šiemetinis eruditų konkursas „Švenčiame Lietuvos šimtmetį“ Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko lapkričio 28 dieną.  Tikslas - gilinti žinias apie Lietuvą, skatinti domėtis savo krašto istorija,  ugdyti mokinius atsakingais ir iniciatyviais piliečiais.

Nesutarus dėl švietimo pertvarkų tęstinumo ir ilgalaikio finansavimo, prie protestų prisijungs ir kitos švietimo profesinės sąjungos

Pačių pagamintas žaisliukas kaskart primins, kad ir Jūs prisidėjote prie gyvūnų gerovės.