Pranešimai

Pasidaryk Kalėdų žaislą pats

             Š.m. gruodžio 7 d., Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos salėje, organizuojamas labdaros renginys ,,Pasidaryk Kalėdų žaislą pats", kurio metu bus renkamos lėšos VšĮ " Šiaulių letenėlė" gyventojams. Renginio laikas nuo 9 iki 14 val. Mokiniai gamins žaisliukus, kuriais galės pasipuošti savo šeimos Kalėdų eglutę, pačių pagamintas žaisliukas kaskart primins, kad ir Jūs prisidėjote prie gyvūnų gerovės. Renginio metu aukosime pagal galimybes. 
                                                        Renginio organizatorės : Rūta Petronytė Piščikienė bei Dalia Noraitė-Borusienė.
Ankstesnės naujienos


Visos dienos mokykla - naujas dalykas, skirtas padėti šeimai ir vaikui, tad, padėję paruošti pamokas, stengsimės kuo daugiau dalyvauti  neformaliojo švietimo užsiėmimuose, projektuose su vyresniaisiais draugais, lankytis kultūriniuose renginiuose.

Mokinių kultūrinių įpročių formavimas turi būti nuoseklus ir sisteminis.

   Lapkričio 21 dieną projekto „Vyresniojo draugo pagalba jaunesniajam draugui“ dalyviai susirinko į paskaitą „Maistas ir smegenys“.

Olimpiados tikslas – šviesti moksleivius aplinkosaugos tema, skatinti juos domėtis, formuoti aplinkai draugiškus įpročius.

 Tik gimę berniukai ir mergaitės būna labai panašūs vieni į kitus. Augdami jie ima vis labiau skirtis.