Pasidalinkime GERUMU

„Kiekvienas geras poelgis, kad ir koks nereikšmingas, visada yra reikalingas“ (Ezopas)

Kaip ir kiekviena mylinčio žmogaus savybė, gerumas gali būti daug paprastesnis ir kur kas galingesnis nei mes įsivaizduojame

Kad mokiniai  šventes pasitiktų  gražūs, „Grožio salono“ kirpėja Sonata Kulikauskienė padovanojo 12-a dovanų kuponų.

Nuoširdžiai dėkojame!

Keletas mokslinių tyrimų parodė, kad:

• geri poelgiai skatina natūralių kūno skausmą malšinančių medžiagų – endorfinų- gamybą;
  • atlikus gerą darbą, užplūsta ramybė ir euforija, ir tai vadinama pagalbininko ekstaze;
  • geri poelgiai neleidžia susirgti depresija, sumažina organizme susikaupusias patirto streso pasekmes;
  • stiprina imuninę sistemą, silpnina fizinius negalavimus ir esančių lėtinių ligų pasekmes;
  • geras elgesys su kitais didina savivertę, optimizmą ir bendrą pasitenkinimą gyvenimu.

Tikime, kad gerumu užkrečiama!

Socialinė pedagogė Audronė Vitkutė

Šiemetinis eruditų konkursas „Švenčiame Lietuvos šimtmetį“ Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko lapkričio 28 dieną.  Tikslas - gilinti žinias apie Lietuvą, skatinti domėtis savo krašto istorija,  ugdyti mokinius atsakingais ir iniciatyviais piliečiais.

Nesutarus dėl švietimo pertvarkų tęstinumo ir ilgalaikio finansavimo, prie protestų prisijungs ir kitos švietimo profesinės sąjungos

Pačių pagamintas žaisliukas kaskart primins, kad ir Jūs prisidėjote prie gyvūnų gerovės.

Visos dienos mokykla - naujas dalykas, skirtas padėti šeimai ir vaikui, tad, padėję paruošti pamokas, stengsimės kuo daugiau dalyvauti  neformaliojo švietimo užsiėmimuose, projektuose su vyresniaisiais draugais, lankytis kultūriniuose renginiuose.

Mokinių kultūrinių įpročių formavimas turi būti nuoseklus ir sisteminis.