Pranešimai

Akcija „Prievarta prieš žmogų“

 

                      Akcija, skirta 16-likai dienų be smurto prieš moteris paminėti, buvo vykdoma visoje Lietuvoje, ne išimtis ir Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija. Telšių apskrities AVPK Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė kartu su socialine pedagoge Audrone Vitkute surengė akciją „Prievarta prieš žmogų“, kurios metu aštuntų klasių mokiniai gamino plakatus, skirtus šiai temai atskleisti. Diskutuodami su pareigūne mokiniai išsakė savo nuomonę – jie vienareikšmiškai sutinka, kad smurtas yra blogas, kenksmingas reiškinys, žalojantis ne tik kūną, bet ir sielą.

                       Gruodžio 10 dieną į mokyklą atvykusi bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė įteikė padėkos raštus ir dovanėles 8a klasės mokinėms Kamėjai Dovidauskaitei ir Vidmantei Stilbytei.

                      Plakatas mokykloje bus pakabintas 2019 metais „Veiksmo savaitės be patyčių“ metu, juo bus siekiama atkreipti mokyklos bendruomenės ir svečių dėmesį į smurto problemą.

Socialinė pedagogė Audronė Vitkutė
Ankstesnės naujienos


8c klasės mokinės Karolina Grigaitė ir Emilija Tomkevičiūtė Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje pasidalino  projektiniu darbu  „Gazuotų gėrimų poveikis žmogaus organizmui“.

Sveikiname sportininkus ir mokytoją Eligijų Puzoną!

Pasidalinkime GERUMU

„Kiekvienas geras poelgis, kad ir koks nereikšmingas, visada yra reikalingas“ (Ezopas)

   Kaip ir kiekviena mylinčio žmogaus savybė, gerumas gali būti daug paprastesnis ir kur kas galingesnis nei mes įsivaizduojame...

Šiemetinis eruditų konkursas „Švenčiame Lietuvos šimtmetį“ Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko lapkričio 28 dieną.  Tikslas - gilinti žinias apie Lietuvą, skatinti domėtis savo krašto istorija,  ugdyti mokinius atsakingais ir iniciatyviais piliečiais.

Nesutarus dėl švietimo pertvarkų tęstinumo ir ilgalaikio finansavimo, prie protestų prisijungs ir kitos švietimo profesinės sąjungos