Pranešimai

AIDS: geriau žinoti 18

          Šiais metais viktorina – protmūšis  šalyje sukvietė per 560 organizacijų, kurios subūrė per 34 tūkstančius dalyvių, norinčių varžytis protų mūšyje. Šios iniciatyvos partneriai - Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centrų ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija.  

         Buvo smagu  organizuoti  mokykloje viktoriną – protmūšį „AIDS: geriau žinoti 18“, skirtą Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Prisiminėme ir  tai, kad 2002 metais mūsų mokykla buvo respublikinio  žinių konkurso „Moksleiviai prieš AIDS“ nugalėtoja, kelionės į Švediją laimėtoja. Protmūšyje dalyvavo 7 – 8 klasių mokiniai. Dalyviai atsakinėjo į pateiktus klausimus, klausėsi informacijos ir gilino žinias  apie žaibiškai plintantį ŽIV virusą,  jo sukeltą ligą AIDS, kokiais būdais liga plinta, prevencines priemones, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse. Dalyviams pagelbėjo Visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Gitanos Ribinskienės sukurtas  informacinis stendas, skirtas Pasaulinei AIDS dienai paminėti.

          Protmūšio  nugalėtojai  apdovanoti padėkos raštais, dovanėlėmis.

Biologijos mokytoja Angėlė Kazlauskienė

 
Ankstesnės naujienos


Akcija, skirta 16-likai dienų be smurto prieš moteris paminėti, buvo vykdoma visoje Lietuvoje.

8c klasės mokinės Karolina Grigaitė ir Emilija Tomkevičiūtė Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje pasidalino  projektiniu darbu  „Gazuotų gėrimų poveikis žmogaus organizmui“.

Sveikiname sportininkus ir mokytoją Eligijų Puzoną!

Pasidalinkime GERUMU

„Kiekvienas geras poelgis, kad ir koks nereikšmingas, visada yra reikalingas“ (Ezopas)

   Kaip ir kiekviena mylinčio žmogaus savybė, gerumas gali būti daug paprastesnis ir kur kas galingesnis nei mes įsivaizduojame...

Šiemetinis eruditų konkursas „Švenčiame Lietuvos šimtmetį“ Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko lapkričio 28 dieną.  Tikslas - gilinti žinias apie Lietuvą, skatinti domėtis savo krašto istorija,  ugdyti mokinius atsakingais ir iniciatyviais piliečiais.