Pranešimai

7c klasės tėvų kalėdinė vakaronė ir savęs pažinimo užsiėmimas

          Gruodžio 5-ąją, vakare, mokyklos languose ilgai matėsi šviesa ir girdėjosi šurmulys. Susirinko 7c klasės tėveliai su vaikais dalyvauti užsiėmime „Fraktalų piešimas – savęs pažinimas“, kurį vedė lektorė Gintarė iš Šiaulių. Užsiėmimo esmė buvo išsiaiškinti, kas yra fraktalai, susipažinti su jų piešimo technika, ir išbandyti praktiškai. Kai kuriems atrodė, jog laukia ilgas ir galbūt net varginantis procesas, bet net nepajutom, kaip greitai prabėgo laikas. Lektorė buvo labai maloni, šilta ir supratinga, vietoj vienos valandos mums skyrė net tris. Nupiešę ir nuspalvinę savo fraktalus, laukėme eilės asmeninei konsultacijai. Mamos ėjo kartu su vaikais, o lektorė pasakojo, ką atskleidžia nupieštas fraktalas – kokią  praeitį, dabartį  ir ateitį. Tėveliai sužinojo savo vaikų asmenines savybes (kurias ir taip žino, tačiau jos buvo įvardintos labai tiksliai), vaikų potencialą ir vidinę būseną. Mamoms konsultacija vyko asmeniškai. Daugelis dalyvių buvo labai nustebę, ką gali atskleisti, atrodo, paprastas piešinys – fraktalas. Kol laukėme eilės pokalbiui su lektore, labai neliūdėjome: ragavome pačių paruoštas vaišes, gėrėm arbatą ir mokėmės daryti kalėdinius vainikus, kuriais vėliau papuošėme 7c klasės mokinių kabinetą. Aptarėme malonius dalykus, pasidalinome mintimis apie ateinančias šventes ir, pabuvę kartu, išsiskirstėme namo apgalvoti tai, ką papasakojo lektorė Gintarė. Labai jai ačiū! O dar labiau dėkui mamytėms ir jų vaikams už norą būti bendruomeniškais, bendradarbiavimą ir puikią nuotaiką. Būdama su šiomis mamomis jaučiuosi labai laiminga ir mėgaujuosi galimybe dirbti su jų nuostabiais vaikais.

7c klasės vadovė Neringa Vaičiūtė-Gabalienė
Ankstesnės naujienos


   3a klasės mokiniai dalyvauja eTwinning’o projekte.

Mūsų mokykla - „AIDS: geriau žinoti 18“ dalyvė

Akcija, skirta 16-likai dienų be smurto prieš moteris paminėti, buvo vykdoma visoje Lietuvoje.

8c klasės mokinės Karolina Grigaitė ir Emilija Tomkevičiūtė Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje pasidalino  projektiniu darbu  „Gazuotų gėrimų poveikis žmogaus organizmui“.

Sveikiname sportininkus ir mokytoją Eligijų Puzoną!