Pranešimai

The Duke of Edinburgh’s International Award programos vykdymas

        The Duke of Edinburgh's International Award yra pasaulyje pirmaujanti jaunimo apdovanojimų programa, kurioje dalyvaudamas jaunas žmogus gali patirti daugybę nuotykių, susirasti draugų, atrasti savo slaptus talentus, geriau pažinti save. Dalyvaudamas DofE apdovanojimuose mokinys gali kryptingai ugdyti įgūdžius, kurie jau ir taip yra jo gyvenimo dalis, arba gali pradėti veiklą, apie kurią anksčiau net nebuvo pagalvojęs. Dalyvaudamas programoje dalyvis išsikelia savo tobulėjimo tikslus ir susiplanuoja veiklas.

        Nuo šių mokslo metų intensyviai kibome į programos įgyvendinimą: susibūrė 8c klasės mokinių grupė, kartu su manimi jie kėlė tikslus ir galvojo, kaip juos įgyvendinti. O kad jaustumėmės tvirčiau ir užtikrinčiau, sulaukėme „pastiprinimo“ iš Vilniaus – atvyko programos The Duke of Edinburgh’s International Award Lietuva programos koordinatorė Laura Martusevičienė. Susitikime dalyvavo mūsų progimnazijos l.e. direktorės pareigas Vanda Sobenkienė, žygio dalies vadovė Angėlė Kazlauskienė, aš, programos mūsų progimnazijoje koordinatorė ir vadovė, ir – patys svarbiausi – mūsų projekto dalyviai: Bernardas Naumovas, Laurynas Maceikis, Lina Čepaitė, Emilija Tomkevičiūtė, Mangirdas Kleinas ir Justas Petruninas. Labai džiaugiamės, jog mūsų išsikelti tikslai yra konkretūs, atitiko S.M.A.R.T. formulavimo metodą. Koordinatorė, išklausiusi, ką pristatėme, pasikalbėjusi su kiekvienu asmeniškai, pasidžiaugė, jog mokiniai yra labai motyvuoti, keliantys konkrečius ir puikius tikslus, užsispyrę juos įgyvendinti ir gauti bronzos lygmens ženklelių apdovanojimus. Palinkėjo mums sėkmės ir sakė, jog išvyksta rami – mes stipri komanda, kuri neabejotinai pasieks tai, ką suplanavo. Sėkmės mūsų mokiniams!

Projekto vadovė ir koordinatorė Neringa Vaičiūtė-Gabalienė
Ankstesnės naujienos


Štai ką mums rašo eTwinning komanda:  „Sveikiname! Jūsų mokykla buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto "Christmas exchange cards " veiklą.

Vėlyvas ruduo – itin pavojingas metas. Pasikeitusios eismo sąlygos: ilgas tamsusis paros laikas, blogas matomumas iš visų eismo dalyvių reikalauja ypatingo atidumo.

Jau penktą kartą mūsų mokykloje vyko „Obuolio diena“, kurią organizavo anglų kalbos mokytojos... 

Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“, 2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą.

Pradinukai - akcijos ,, Judėk 2018!" dalyviai.