Sveikiname ir linkime sėkmės!

Nuo 2018 m. spalio 31 d.  Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio" progimnazijos direktorė

VIOLETA KARALIENĖ.

Sveikiname bei linkime didžiausios sėkmės!

Mokyklos bendruomenė

The Duke of Edinburgh's International Award yra pasaulyje pirmaujanti jaunimo apdovanojimų programa, kurioje dalyvaudamas jaunas žmogus gali patirti daugybę nuotykių, susirasti draugų, atrasti savo slaptus talentus, geriau pažinti save.

Štai ką mums rašo eTwinning komanda:  „Sveikiname! Jūsų mokykla buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto "Christmas exchange cards " veiklą.

Vėlyvas ruduo – itin pavojingas metas. Pasikeitusios eismo sąlygos: ilgas tamsusis paros laikas, blogas matomumas iš visų eismo dalyvių reikalauja ypatingo atidumo.

Jau penktą kartą mūsų mokykloje vyko „Obuolio diena“, kurią organizavo anglų kalbos mokytojos...

Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“, 2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą.