Pranešimai

Šimtmečio programavimo valanda

                     Šiandienos mokyklos tikslas – auginti kūrybingus, motyvuotus, pilietiškus, turinčius vertybinį stuburą, puoselėjančius kultūrines vertybes bei įvairiapusiai raštingus vaikus. Analitinis ir kūrybinis mąstymas, gebėjimas spręsti problemas, komunikacija, lyderystė ir komandinis darbas, kompiuterinis raštingumas, globalus mąstymas – pagrindinė šiuolaikinio žmogaus, mokinio kompetencijos.

                     Kūrybinių technologijų akademija „bit&Byte“ keliauja po Lietuvos mokyklas su misija švęsti Lietuvos šimtmetį, ugdant vaikų technologinį raštingumą. bit&Byte kūrybinių technologijų akademijos ir Lietuvos „ŠIMTMEČIO PROGRAMAVIMO VALANDA“ suburti  mentoriai  prezentacijos metu  pasakoja apie galimybes ir įvairiausias roles technologijų industrijoje bei  kartu sprendžia Šimtmečio programavimo valandos užduotis, sukurtas Lietuvos menininkų ir technologų.

                    Lapkričio 19 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje  vyko „Šimtmečio programavimo valanda“ - tai integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka, kurioje  7c  ir 8b  klasių  moksleiviai vienu metu programavo Jono Basanavičiaus, Rūtos Meilutytės, Dariaus ir Girėno bei kitų Lietuvos herojų nuotykius. Kūrybinių technologijų akademijos mentorius į mokyklą pakvietė ir pamokas organizavo  mokytoja Rūta Zaveckienė.

                      Mokiniams patiko įdomios, aktualios, žaismingos, lietuviškai parašytos  užduotys, skirtos įvairaus amžiaus bei pasiruošimo vaikams.  Jas gali išbandyti bet kuris norintis!  https://bitbyte.lt/uzduotys/

                      Ugdymas mokykloje turi būti gyvenimiškas: geriausios pamokos yra tos, kuriose mokiniai mokosi per patirtį, kai ugdymas projektinis, o metodai nauji.

Mokytojos Rūta Zaveckienė ir Jolanta Pociūtė

 
Ankstesnės naujienos


Skatindamos mokinius kuo daugiau skaityti, ,,Saulėtekio" pradinių klasių mokytojos tradiciškai pakvietė mokyklėlės bendruomenę dalyvauti Skaitymo savaitėje  ,, BALTOS LANKOS, JUODOS AVYS".

   Mūsų mokyklos mokytojų bendruomenė yra solidari su Lietuvos mokytojais, kurie siekia gerovės visam pedagogų kolektyvui visoje Lietuvoje

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos moksleiviams, pavasarį dalyvavusiems tarptautinio kalbų konkurso KALBŲ KENGŪRA anglų kalbos programoje, 2018-ieji buvo itin sėkmingi.

Savanoriai nusprendė rudens atostogas praleisti prasmingai. Jie įvykdė duotą pažadą ir nuvyko į gyvūnų prieglaudą „Šiaulių letenėlė“. Gaila, kad mokyklinis autobusas negalėjo sutalpinti visų norinčių atlikti tokį gražų darbą...

Kolektyvą  „Šarkutis“ į Vilnių filmuotis kvietė LRT „Duokim garo!“ laidos organizatoriai.