Pranešimai

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada 2018

 

         Jau penktus metus Elektronikos platintojų asociacija (EPA), bendradarbiaudama su Kauno technologijos universitetu (KTU), organizuoja Nacionalinę aplinkosaugos olimpiadą. Olimpiados tikslas – šviesti moksleivius aplinkosaugos tema, skatinti juos domėtis, formuoti aplinkai draugiškus įpročius.

        Olimpiadoje  dalyvavo  1400 mokinių iš 110 skirtingų Lietuvos  mokyklų. Šiemet  joje dalyvavo ir  11  mūsų mokyklos mokinių. Galutinis mokyklos rezultatas skaičiuojamas išvedus dalyvavusių mokinių gautų balų vidurkį. Šiek tiek suvėlavome registruodamiesi, todėl liko labai nedaug laiko mokymuisi, teko ruoštis savarankiškai. Rezultatai parodė, kad mokiniai tai darė atsakingai. Mūsų mokyklos komandos balų vidurkis nulėmė 21 vietą mokyklai.

        Džiaugiamės pasiekimais ir  dėkojame užsiregistravusiems ir mokyklą atstovavusiems mokiniams: Cheres Adrianai (7a), Dominykai Adomaitytei (7a), Marijai Čiučkinaitei (7b), Tomui Čiviliui (7c), Viliui Vitkūnui (7c), Gretai Žikaraitei (8a), Mangirdui Kleinui (8c), Gordijui Leonavičiui (8c), Bernardui  Naumovui (8c), Kristupui Pamparui (8c), Laurynui  Maceikiui (8c).

 Biologijos mokytojos Angėlė Kazlauskienė ir Ilona Paleckienė
Ankstesnės naujienos


 Tik gimę berniukai ir mergaitės būna labai panašūs vieni į kitus. Augdami jie ima vis labiau skirtis.

Šiandienos mokyklos tikslas – auginti kūrybingus, motyvuotus, pilietiškus, turinčius vertybinį stuburą, puoselėjančius kultūrines vertybes bei įvairiapusiai raštingus vaikus.

Skatindamos mokinius kuo daugiau skaityti, ,,Saulėtekio" pradinių klasių mokytojos tradiciškai pakvietė mokyklėlės bendruomenę dalyvauti Skaitymo savaitėje  ,, BALTOS LANKOS, JUODOS AVYS".

   Mūsų mokyklos mokytojų bendruomenė yra solidari su Lietuvos mokytojais, kurie siekia gerovės visam pedagogų kolektyvui visoje Lietuvoje

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos moksleiviams, pavasarį dalyvavusiems tarptautinio kalbų konkurso KALBŲ KENGŪRA anglų kalbos programoje, 2018-ieji buvo itin sėkmingi.