Pranešimai

Kultūros pasas

 

           Laikomasi nuostatos, kad mokinių kultūrinių įpročių formavimas turi būti nuoseklus ir sisteminis. Svarbu pritaikyti kultūros ir meno paslaugas prie kiekvienos amžiaus grupės poreikių, žinių, galimybių priimti ir suvokti informaciją. Nuo 2018 metų spalio 4 dienos  pradinukai  gali naudotis kultūros pasu, leidžiančiu nemokamai dalyvauti kultūrinėse veiklose. Kultūros pasas – priemonė, skirianti 5 eurus, visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

           Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos pradinukai kultūros paso teikiama galimybe pasinaudos lapkričio 30 dieną.   Stebės Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklį vaikams „Bebenčiukas ir Laumė“ Kosto Kubilinsko bei Petro Cvirkos kūrinių motyvais.

           Tai linksma pasakaitė, kuriai panaudoti Kosto Kubilinsko eiliuoti tekstai ir Petro Cvirkos proza, spektaklis papildytas režisierės Ingos Norkutės kūrybos dainelėmis. Įvairaus amžiaus žiūrovai šiame spektaklyje randa kažką įdomaus sau. Vaikai galės pasisemti gerumo iš spektaklyje pavaizduotos gėrio ir blogio kovos, paaugliams ir suaugusiesiems bus įdomūs humoristiniai spektaklio momentai. Pasaką seka sugalvoti personažai – spintoje gyvenantys Bildukai, būtent bildukai, o ne baubai, kuriais kartais gąsdinami vaikai.

           Dėkojame Akmenės rajono Kultūros centrui už suteiktas patalpas, juk 327 pradinukai sutilps ne bet kur.

Pradinių klasių mokytojos

                                                                  

 
Ankstesnės naujienos


   Lapkričio 21 dieną projekto „Vyresniojo draugo pagalba jaunesniajam draugui“ dalyviai susirinko į paskaitą „Maistas ir smegenys“.

Olimpiados tikslas – šviesti moksleivius aplinkosaugos tema, skatinti juos domėtis, formuoti aplinkai draugiškus įpročius.

 Tik gimę berniukai ir mergaitės būna labai panašūs vieni į kitus. Augdami jie ima vis labiau skirtis.

Šiandienos mokyklos tikslas – auginti kūrybingus, motyvuotus, pilietiškus, turinčius vertybinį stuburą, puoselėjančius kultūrines vertybes bei įvairiapusiai raštingus vaikus.

Skatindamos mokinius kuo daugiau skaityti, ,,Saulėtekio" pradinių klasių mokytojos tradiciškai pakvietė mokyklėlės bendruomenę dalyvauti Skaitymo savaitėje  ,, BALTOS LANKOS, JUODOS AVYS".