Pranešimai

eTwinning Europos kokybės ženklelis už projektą „Christmas Exchange Cards“

                     Praėjusiais mokslo metais anglų kalbos ir dailės pamokų metu mokiniai, vadovaujami mokytojos Vilmos Pliuskienės,  sukūrė 32 atvirutes ir dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Christmas Exchange Cards“, kuris apjungė 11 šalių ir 32 mokyklas iš visos Europos.  Atvirutėse antrokai užrašė sveikinimus anglų ir savo gimtąja kalbomis. Mokiniai taip pat paruošė vaizdo įrašą apie savo mokyklą ir mokymosi erdves.  Šiame projekte mokiniai labiausiai laukė sveikinimų iš kitų šalių, kad galėtų peržiūrėti, paskaityti,  kas parašyta, įsiklausyti į kitos šalies kalbos skambėjimo grožį. Peržiūrėję, aptarę ir pasidžiaugę gautomis atvirutėmis 2a klasės mokiniai jas paliko kabinete po eglute, kad kuo ilgiau jaustų džiugią ir pakilią šventinę nuotaiką.

                     Labai džiaugėmės, kai šios mokinių pastangos buvo įvertintos Nacionalinės paramos ir Centro paramos tarnybų – projektas buvo įvertintas už kokybę, skiriant jam eTwinning Kokybės ženklelį, o taip pat diplomus 2a klasės mokiniams (dabar tai jau 3a klasės mokiniai).

                     Pasidžiaugę šiuo projektu, jau galvojome apie kitą projektą ir visai netikėtai, spalio 22 dieną, sužinojome, jog mūsų projektas tapo vienu iš 117 projektų Lietuvos mokyklose, kuriam buvo suteiktas Europos kokybės ženklelis 2018! Štai ką mums rašo eTwinning komanda: „Sveikiname! Jūsų mokykla buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto "Christmas exchange cards " veiklą. Tai reiškia, kad jūsų, jūsų mokinių ir jūsų mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje. Jūs gausite pažymėjimą, kurį galėsite įkelti į savo svetainę ir pakabinti gerai matomoje vietoje savo mokykloje (pažymėjimas prikabintas teksto pabaigoje). Taip pat jūsų projektas bus eksponuojamas specialiame Europos portalo puslapyje adresu www.etwinning.net. Dar kartą sveikiname su šiuo unikaliu pasiekimu ir tikimės, kad mes galėsime susitikti viename iš eTwinning renginių“.  Esame labai laimingi ir išdidūs, jog mūsų pastangos yra vertinamos ne tik Lietuvos, bet ir Europos mastu.

 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Neringa Vaičiūtė-Gabalienė

Etwenning

 
Ankstesnės naujienos


Vėlyvas ruduo – itin pavojingas metas. Pasikeitusios eismo sąlygos: ilgas tamsusis paros laikas, blogas matomumas iš visų eismo dalyvių reikalauja ypatingo atidumo.

Jau penktą kartą mūsų mokykloje vyko „Obuolio diena“, kurią organizavo anglų kalbos mokytojos... 

Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“, 2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą.

Pradinukai - akcijos ,, Judėk 2018!" dalyviai.

  2018m. spalio 15d., mokyklėlėje buvo surengtas „Kryžiažodžių konkursas“. Buvo parengti du kryžiažodžiai trečiokams ir du kryžiažodžiai ketvirtokams.