Pranešimai

Duokim garo!

                    Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos folkloro kolektyvas „Šarkutis“ jau nuo pirmųjų mokslo metų dienų darbavosi nušilęs, nes buvo gautas kvietimas į televiziją. Kolektyvą į Vilnių filmuotis kvietė LRT „Duokim garo!“ laidos organizatoriai. Jiems  apie „Šarkutį“ papasakojo laidos vedėja Loreta Sungailienė, kuri  kolektyvo pasirodymus yra mačiusi ne viename renginyje ir net koncertavusi su savo kolektyvais tose pačiose šventėse...

                    Tad rugsėjo 15 d. kolektyvas jau keliavo į sostinę. Vaikai nekantriai laukė naujų potyrių, paslaptingų televizijoje filmavimo užkulisių... Buvo įdomu stebėti kitus kolektyvus, patys vaikai nedrąsiai jautėsi ant scenos, kurią ne kartą stebėjo per televizoriaus ekraną.

                     Spalio 21 d., vaikai, jų tėveliai, seneliai, draugai galėjo pamatyti kaipgi sekėsi pasirodyti.

                     Laida buvo skirta paukščiams – jau išskridusiems ir likusiems žiemoti...

Folkloro kolektyvo „Šarkutis“ vadovė Daina Jarušaitienė
Ankstesnės naujienos


Per fraktalinius piešinius galime pamatyti piešiančiojo charakterio savybes, emocinę būseną, ankstesnes psichologines traumas, įgimtus talentus ir netgi stipriau išreikštas tas organizmo vietas ir organus, į kuriuos labiausia vertėtų atkreipti dėmesį.

Sveikiname naują mokyklos direktorę Violetą Karalienę!

The Duke of Edinburgh's International Award yra pasaulyje pirmaujanti jaunimo apdovanojimų programa, kurioje dalyvaudamas jaunas žmogus gali patirti daugybę nuotykių, susirasti draugų, atrasti savo slaptus talentus, geriau pažinti save.

Štai ką mums rašo eTwinning komanda:  „Sveikiname! Jūsų mokykla buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto "Christmas exchange cards " veiklą.

Vėlyvas ruduo – itin pavojingas metas. Pasikeitusios eismo sąlygos: ilgas tamsusis paros laikas, blogas matomumas iš visų eismo dalyvių reikalauja ypatingo atidumo.