Pranešimai

Solidarumo bėgimas

Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“, 2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą. Šio projekto, kuris kvietė prisijungti visas šalies mokyklas, tikslas – diegti moksleiviams solidarumo bei empatijos vertybes ir raginti susimąstyti apie vaiko teises  Lietuvoje bei visame pasaulyje.

Šiemet, spalio 18 dieną, „Saulėtekio“ progimnazijos kūno kultūros mokytojai Eligijus Puzonas ir Vitalijus Sobenka  organizavo  „Rudens solidarumo bėgimą“, kuriame  dalyvavo visi 5-8 klasių mokiniai. Bėgimo metu mokytojai fiksavo kiekvieno moksleivio nubėgtus kilometrus. Taip vaikai buvo skatinami nubėgti kuo daugiau kilometrų, o kartų ir pasiekti savo asmeninių bėgimo rekordų.

 Solidarumo bėgimas vertingas, nes  skatina vaikus būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams, aktyviai leisti laisvalaikį, džiaugtis buvimu gamtoje su draugais.

 

Mokytoja Jolanta Pociūtė
Ankstesnės naujienos


Pradinukai - akcijos ,, Judėk 2018!" dalyviai.

  2018m. spalio 15d., mokyklėlėje buvo surengtas „Kryžiažodžių konkursas“. Buvo parengti du kryžiažodžiai trečiokams ir du kryžiažodžiai ketvirtokams. 

Šiais mokslo metais mokykloje vykdomas projektas „Vyresniojo draugo pagalba jaunesniajam draugui“, kurio vadovės anglų k. mokytoja Neringa ir socialinė pedagogė Audronė.

Kiekvienais mokslo metais  Mokytojų diena švenčiama  spalio 5-ąją dieną. Šiais mokslo metais mūsų mokyklos mokytojai buvo pakviesti į aktų salę, kurioje jaukiai, savuose būreliuose susėdę,  galėjo stebėti mokinių ruoštą renginį „Iš širdies į širdį“.

Visos dienos mokykla – užimtumo  vaikui organizavimas  po pamokų.