Pranešimai

Saugaus eismo savaitė ,,Būk saugus ir matomas kelyje“

 

                 Tamsiuoju paros metu eismo įvykiuose neretai nukenčia pėstieji eismo dalyviai. Vėlyvas ruduo – itin pavojingas metas. Pasikeitusios eismo sąlygos: ilgas tamsusis paros laikas, blogas matomumas iš visų eismo dalyvių reikalauja ypatingo atidumo. Todėl skatinant mokinių saugumą kelyje, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasių mokiniams spalio 22-26 d. buvo organizuota saugaus eismo savaitė ,,Būk saugus ir matomas kelyje".

                    Šios savaitės  tikslas – priminti mokiniams atšvaitų svarbą tamsiu paros metu bei mokyti praktiškai vaikščioti per pėsčiųjų perėją.

                     Pirmadienį ir ketvirtadienį pradinukai kartu su socialine pedagoge V.Šnariene, policijos pareigūnėmis R.Vėlavičiene, E.Kvedariene, J.Noreikiene praktiškai mokėsi eiti per pėsčiųjų perėją, prisiminė kaip reikia saugiai elgtis gatvėje.

                      Antradienį vyko susitikimas su kinologu A. Mačenskiu, kuris atvyko iš Šiaulių pasienio užkardos. Renginio metu mokiniai pamatė dviejų  tarnybinių šunų pasirodymą ( komandų vykdymą, pamestų daiktų radimą, narkotinių medžiagų ieškojimą, pažeidėjų sulaikymą), sužinojo, kad šunys padeda atlikti sienos apsaugos, sekimo ir kitas funkcijas, prisideda prie pasieniečių darbo.
                       Trečiadienį 1-4 klasių mokiniai susitiko su Akmenės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės  pareigūne R.Vėlavičiene, jaunaisiais policijos rėmėjais bei policijos šuneliu Amsiu, kurie vykdė akciją ,,Šviesiausia klasė“. Jos metu skaičiavo mokinių nešiojamus atšvaitus, o neturintiems - atšvaitą padovanojo. Amsis mokiniams skyrė spalvinimo užduotį ,,Nuspalvink atšvaitą“.

                        Penktadienį ,,Šviesoforo" būrelio nariai su vadove L.Šutkiene aplankė pradinukus, kuriems dar kartą priminė apie atšvaitų būtinumą tamsiu paros metu.

Būkite saugūs ir matomi kelyje !!!

 

Ligita Šutkienė, „Šviesoforo“ būrelio vadovė

Vilija Šnarienė, socialinė pedagogė

 

 
Ankstesnės naujienos


Jau penktą kartą mūsų mokykloje vyko „Obuolio diena“, kurią organizavo anglų kalbos mokytojos... 

Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“, 2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą.

Pradinukai - akcijos ,, Judėk 2018!" dalyviai.

  2018m. spalio 15d., mokyklėlėje buvo surengtas „Kryžiažodžių konkursas“. Buvo parengti du kryžiažodžiai trečiokams ir du kryžiažodžiai ketvirtokams. 

Šiais mokslo metais mokykloje vykdomas projektas „Vyresniojo draugo pagalba jaunesniajam draugui“, kurio vadovės anglų k. mokytoja Neringa ir socialinė pedagogė Audronė.