Pranešimai

Olweus MSG vadovų susitikimas su instruktore

            Rugsėjo 28 dieną Olweus programos (OPKUS) mokymosi ir supervizijų grupių vadovai susitiko su instruktore Audrone Buziene padiskutuoti. kaip sekasi įtvirtinti programą. Kolegos kalbėjo, kad supervizijos vyksta  5 kartus per metus, kad susitikimų metu analizuoja numatytas temas, taip pat  dalijasi ne tik gerąja patirtimi , bet ir parama darbe (sudėtingų situacijų sprendimu) ir kt. Kiekvienas grupės vadovas galėjo pasisakyti tokiais klausimais:

  • Ką turi ši programa, ko nenorėtumėm atsisakyti?
  • Ko programoje yra per daug?
  • Ko nėra, bet norėtumėm turėti?

          Vieningai visi grupių vadovai pritarė, kad atsiradus Olweus programai mokykloje nusistovėjo aiškios taisyklės prieš patyčias, kurios yra taikomos visoje mokykloje. Taip pat aiški kopėtėlių drausminimo sistema. Kalbėta ir apie , kad Olweus programą, kuri  Lietuvoje pradėjo veikti nuo 2008 metų, reiktų atnaujinti metodine medžiaga, vaizdo situacijas, filmus ir kt.

OPKUS koordinatorė Audronė Vitkutė
Ankstesnės naujienos


               Rugsėjo 22-23 dienomis dalis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 7 ir 8 klasės mokinių su Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos ir Akmenės gimnazijos mokiniais, lydimi tikybos mokytojos Monikos Bertašiūtės, dalyvavo susitikime su Popiežiumi Pranciškumi Vilniuje ir Kaune. 

Geriausiai išmokstama tada, kai pamatai, pajauti, patiri!

Vyko prevencinė akcija 1-2 klasių mokiniams „Saugaus eismo įgūdžių ugdymas“. Šio apsilankymo tikslas – saugi mokinių kelionė į mokyklą ir į namus.

Susipažinkite su Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos direktoriaus pareigoms užimti  komisijos sudėtimi. 

Rugsėjo 20 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ startavo didžiausias technologijų ir verslumo renginys #SWITCH!, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokytojai  ir mokiniai.