Pranešimai

Obuolio diena 2018

Jau penktą kartą mūsų mokykloje vyko „Obuolio diena“, kurią organizavo anglų kalbos mokytojos. Ši šventė buvo išskirtinė, nes prasidėjo 10 val. „Savanorių klubo“ kvietimu  į mugę „Gelbėkime gyvūnus“. Joje dalyvavo mokytoja Gražina Liaukšienė su „Mergaičių klubu“ iškepusios skanų pyragą. Gausu buvo 5a, 5c ir 5d ir 7a  klasių mokiniai, 6b klasės „verslininkai“. Mokiniai  siūlė įvairių, namuose pagamintų skanėstų, sulčių, pakabukų.  Pinigėliais iš klasės fondo parėmė 8b, 8c klasės, mokytoja Gražina. Laura Urbonaitė, 7b klasės mokinė,  atnešė 10 kg šunų ėdalo.  „Obuolio dienos“ šventės metu surinkome 228 eurus ir beveik 40 kg įvairaus gyvūnų maisto. Pasitarę su  gyvūnų prieglaudos darbuotojais, už surinktus ir paaukotus pinigėlius nupirksime gyvūnų priežiūros reikmenų ir medikamentų. Spalio 30 dieną vyksime į gyvūnų prieglaudą „Šiaulių letenėlė“. „Savanorių klubo“ nariai, atsidėkodami už mokyklos bendruomenės dosnumą, padovanojo šventės dalyviams Lauros Diner, 8b klasės mokinės,  sukurtą šokį.

 Dar prieš šventę anglų kalbos pamokų metu 3-8 klasių mokiniai kūrė eilėraščius apie obuolius ir padarė obuolio formos plakatus. Gražų obuolio trafaretą  nupiešė dailės mokytoja Inga Suchodimcovienė. Iš šių plakatų mokytoja Neringa Vaičiūtė-Gabalienė sukūrė nuostabų „obelų sodą“ II-ajame mokyklos fojė. Mokytojos Rosvita Joniškienė ir Edita Ramanauskienė paruošė diplomus ir 20 nominacijų. Nominacijos buvo įteiktos kiekvienai klasei, padariusiai plakatą. Diplomais apdovanoti sukūrę puikius eilėraščius mokiniai: Justas Petruninas 8c, Gabija Paulauskaitė 7a, Dominykas Spulginas 6a, Andželika Liudaitė 5b .

 Mugę ir plakatų parodą vainikavo dvi atviros, integruotos anglų kalbos, technologijų, dailės, sveikos gyvensenos, muzikos pamokos-projektai, kurios vyko per 5 pamoką - 8 ir 6 klasėms, per 6 pamoką - 7 ir 5 klasėms. Pamokas pradėjo Paulina Lapšytė 8b ir Vytautė Stonkutė 8a, kurias paruošė mokytoja Roma Kleinienė. Mergaitės pateikė įdomių faktų apie obuolį, pakvietė padainuoti dainą apie obuolių rūšis.  

Pagrindinis mūsų renginio tikslas – konkursų ir projektų dalyvių apdovanojimai. Mokytoja Laima Balčiūnienė paruošė mokinius konkursų rezultatų pristatymui. Jie įspūdingai skanduodami įžengė į salę stumdami pilną vežimėlį diplomų ir padėkų.  Konkursuose dalyvavo 326 mokiniai: „Ölympis 2017“ rudens sesija – 117,  „Ölympis 2018“ pavasario sesija – 107, „Anglų kalbos Kengūra 2018“ – 47, vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“ – 29, „Kings“ rudens sesija – 13 ir pavasario sesija – 9, „Kalbų Kengūros“ lyderių turas – 4 ir gausus būrys eTwining dalyvių.  Mokiniai pelnė 15 medalių, 1 pagyrimo raštą, 251 diplomą ir 74 padėkas. Mokytojos džiaugiasi savo ugdytinių pasiekimais ir kviečia aktyviai dalyvauti veiklose ir šiais mokslo metais.

Šventės pabaigoje mokytoja Roma Kleinienė padėkojo sveikatos priežiūros specialistei Gitanai Ribinskienei, kuri paruošė stendą apie sveiką gyvenseną, mokyklos bibliotekos vyresniajai specialistei Laimai Barzelienei už bibliotekoje organizuotą įdomią knygų parodėlę ir viktoriną apie obuolį, pasveikino l. e. direktoriaus pareigas Vandą Sobenkienę ir direktoriaus pavaduotoją ugdymui Ievą Zelbaitę su obuolio diena. Šventės organizatoriai buvo apdovanoti šaukšteliais, kuriuos  obuolių krepšeliais papuošė dailės mokytoja Inga Suchodimcovienė ir modelino būrelio nariai.

 

Foto albumas: https://www.sauletekioprogimnazija.lt/lt/galerijos/obuolio-diena-2018/id-95

Roma Kleinienė

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos

anglų kalbos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“, 2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą.

Pradinukai - akcijos ,, Judėk 2018!" dalyviai.

  2018m. spalio 15d., mokyklėlėje buvo surengtas „Kryžiažodžių konkursas“. Buvo parengti du kryžiažodžiai trečiokams ir du kryžiažodžiai ketvirtokams. 

Šiais mokslo metais mokykloje vykdomas projektas „Vyresniojo draugo pagalba jaunesniajam draugui“, kurio vadovės anglų k. mokytoja Neringa ir socialinė pedagogė Audronė.

Kiekvienais mokslo metais  Mokytojų diena švenčiama  spalio 5-ąją dieną. Šiais mokslo metais mūsų mokyklos mokytojai buvo pakviesti į aktų salę, kurioje jaukiai, savuose būreliuose susėdę,  galėjo stebėti mokinių ruoštą renginį „Iš širdies į širdį“.