Pranešimai

Mokytojo diena pasibeldė į senjorų duris

                 Ruduo nudažė  medžius ryškiomis spalvomis, su juo atėjo ir Mokytojų diena.  Šią šventę papuošia gėlės ir nuoširdūs mokinių palinkėjimai. Tądien puikią nuotaiką į mokytojų – senjorų namus atnešė „Savanorių klubo“ nariai.

                Tam, kad sumanymas nestokotų meniškumo, pakvietėme bendradarbiauti  dailės mokytoją Ingą Suchodimcovienę. Ji sumodeliavo atviruką, kurį vėliau pagamino 8a klasės mokiniai dailės pamokų metu. Asistentai parinko ir užrašė nuoširdų palinkėjimą. Aplankėme 22 buvusius mūsų mokyklos mokytojus. Šiemet pirmą kartą lankėmės ilgamečio direktoriaus, dabar jau senjoro, Kęstučio Kurpiaus ir matematikos mokytojos Stanislavos Vaikasienės namuose. Senjorai buvo maloniai nustebinti, jų akyse matėme nuoširdų jaudulį ir dėkingumą.

               Mūsų klubo nariai mano, kad smagu suteikti kitiems gerų emocijų. Šioje nuoširdumo akcijoje dalyvavo 18 asistentų, kurie patys suvokė savanoriškos veiklos idėją ir pajuto, kaip gera džiuginti žmones.

                                                                 Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos

                                                                 „Savanorių klubo“ vadovė Roma Kleinienė
Ankstesnės naujienos


Lyderiukai labai laukia mokytojų spalio 5 d. 13 val. aktų salėje!

Rugsėjo 24-28 d. mokyklėlėje šurmuliavo mokiniai, tėvai ir mokytojai besidžiaugdami rudenėlio turtais.

Olweus programos kokybės užtikrinimo sistema (toliau - OPKUS) yra  vadybos priemonė, kurios  tikslas -  išlaikyti  Olweus patyčių prevencijos programos (toliau – Olweus programa) nuostatas ir užtikrinti programoje taikomų priemonių tęstinumą.            

               Rugsėjo 22-23 dienomis dalis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 7 ir 8 klasės mokinių su Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos ir Akmenės gimnazijos mokiniais, lydimi tikybos mokytojos Monikos Bertašiūtės, dalyvavo susitikime su Popiežiumi Pranciškumi Vilniuje ir Kaune. 

Geriausiai išmokstama tada, kai pamatai, pajauti, patiri!