Pranešimai

Kryžiažodžių konkursas pradinukams

          2018m. spalio 15d., mokyklėlėje buvo surengtas „Kryžiažodžių konkursas“. Buvo parengti du kryžiažodžiai trečiokams ir du kryžiažodžiai ketvirtokams. Vienas kryžiažodis sudarytas iš lietuvių kalbos dalyko, o kitas iš pasaulio pažinimo dalyko. Trečiokams kryžiažodžio užduotys buvo sudarytos iš antros klasės išeito kurso temų, ketvirtokams – iš trečios klasės. Užduotys buvo sudarytos siekiant tikslo – patikrinti mokinių žinias iš pakartoto rugsėjo mėnesį išeito kurso medžiagos. Kartu siekiama lavinti loginį mąstymą, sukurti žaidybinę aplinką ir patikrinti vaikų žinias per kryžiažodžių užduotis.

         „Kryžiažodžių konkurse“ dalyvavo 32 mokiniai. Iš kiekvienos klasės po 4 mokinius. Visi vaikai konkurse buvo susikaupę, atsakingai ir įtemptai galvojo ir vienas nuo kito daug savo žiniomis nesiskyrė. Net keletas vaikų prizinėse vietose žiniomis buvo lygūs, bet skyrėsi užduočių atlikimo laike, greitesnėje orientacijoje ir atsiliko vienas nuo kito tik keliomis sekundėmis. Šiais metais buvo ir tokių dalyvių, kurie kryžiažodį įveikė per dešimt minučių. Smagu, kad atsiranda gabių, puikiai besimokančių ir greitai mąstančių mokinių.  Na, o šauniausiais kryžiažodžių nugalėtojais tapo šie mokiniai:

trečiokai iš lietuvių kalbos:

 I vieta – Roberta Vabalaitė 3c;

 II vieta – Liucija Kriaučiūnaitė 3b;

 III-vieta – Gabija Šnaraitė 3c;

 

trečiokai iš pasaulio pažinimo:

I vieta – Karina Budarinaitė 3a;

II vieta – Rolandas Dauparas 3c;

III vieta – Mantas Grūšas 3a

           

ketvirtokai iš lietuvių kalbos:

I vieta – Ugnė Viršutytė 4b

I vieta – Šarūnė Vabalaitė 4c;

II vieta – Neida Pladaitė 4a;

III vieta – Danielė Burgytė 4a;

 

ketvirtokai iš pasaulio pažinimo:

I vieta – Nedas Gedaminskas 4d;

II vieta – Samanta Bušmaitė 4a;

III vieta – Domantas Milevičius 4a.

III vieta – Gustė Jogminaitė 4c

         Linkiu visiems vaikams siekti naujų žinių, tobulėti ir nenusiminti, nes visi buvote šaunūs ir kaip minėjau, labai daug vienas nuo kito žiniomis nesiskyrėte. Sėkmės jums, buvote šaunuoliai. Ačiū mokytojoms, kurios padėjo vaikams tiek daug išmokti ir sukaupti žinių. Dalyvaukite ir nepasiduokite, siekite tikslo. Iki kito konkurso.

Konkursą parengė ir organizavo mokytoja Ina Batavičienė
Ankstesnės naujienos


Šiais mokslo metais mokykloje vykdomas projektas „Vyresniojo draugo pagalba jaunesniajam draugui“, kurio vadovės anglų k. mokytoja Neringa ir socialinė pedagogė Audronė.

Kiekvienais mokslo metais  Mokytojų diena švenčiama  spalio 5-ąją dieną. Šiais mokslo metais mūsų mokyklos mokytojai buvo pakviesti į aktų salę, kurioje jaukiai, savuose būreliuose susėdę,  galėjo stebėti mokinių ruoštą renginį „Iš širdies į širdį“.

Visos dienos mokykla – užimtumo  vaikui organizavimas  po pamokų.

Š. m. spalio 10 d. Valdovų rūmuose įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu 24 jaunuoliai iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso ir sidabro apdovanojimais. 

Visą praėjusią savaitę ,Saulėtekio‘‘ progimnazijos  pradinukai vykdė akciją ,, Pradžiugink benamį šuniuką ir kačiuką‘‘, kuri buvo  skirta Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti.