Europos judumo savaitė 2018

Šiuolaikinė gyvensena ne tik neskatina vaikų judėti, bet net juos riboja. Šiandieniniai mokiniai daug laiko praleidžia sėdėdami prie televizoriaus ir kompiuterio ekranų, į mokyklą dažniausiai atvežami automobiliais. Vaikai nebeturi galimybės „išsikrauti“ ir tampa pasyvūs. Todėl "Saulėtekio" pradinių klasių mokiniai dalyvavo  akcijoje „Judėk- 2018!“, kurią organizavo sporto būrelių vadovės. Šių metų šiltas auksinis ruduo be raginimų kvietė mokinius į mokyklos kiemą. Čia jie suskubo bėgti aplink savo mokyklą. Mokiniai bėgo neskubėdami, apžvelgdami savo mokyklos teritoriją, besigrožėdami rudenėjančia gamta. Bėgant nedingo plačios vaikų šypsenos. Jie džiaugėsi, kad  gali pabūti su draugais ir linksmai praleisti laiką. Džiugios akimirkos užfiksuotos nuotraukose.

2018m. spalio 15d., mokyklėlėje buvo surengtas „Kryžiažodžių konkursas“. Buvo parengti du kryžiažodžiai trečiokams ir du kryžiažodžiai ketvirtokams.

Šiais mokslo metais mokykloje vykdomas projektas „Vyresniojo draugo pagalba jaunesniajam draugui“, kurio vadovės anglų k. mokytoja Neringa ir socialinė pedagogė Audronė.

Kiekvienais mokslo metais  Mokytojų diena švenčiama  spalio 5-ąją dieną. Šiais mokslo metais mūsų mokyklos mokytojai buvo pakviesti į aktų salę, kurioje jaukiai, savuose būreliuose susėdę,  galėjo stebėti mokinių ruoštą renginį „Iš širdies į širdį“.

Visos dienos mokykla – užimtumo  vaikui organizavimas  po pamokų.

Š. m. spalio 10 d. Valdovų rūmuose įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu 24 jaunuoliai iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso ir sidabro apdovanojimais.