Pranešimai

Tradicinės lyderiukų krikštynos

               Šių mokslo metų pirmosios rugsėjo savaitės penktadienį  įvyko naujųjų “Lyderių mokyklos” narių krikštynos. Tai buvo svarbus įvykis lyderiukų gyvenime, tą dieną teko mums naujokams daug ką įveikti ir patirti. Ir nebuvo visiškai lengva, tačiau visi su užduotimis susitvarkėme, vieni lengviau, kiti truputį sunkiau.

                Susirinkę sutartoje vietoje   laukėme krikštynų pradžios ir aptarinėjome savo emocinę būseną, jaudulį, baimes, visus kamavo nežinia. Tuo metu, kai mūsų širdys plakė neramiai,  pas mus atskubėjo Margarita. Tai raganaitė, lydėjusi mus visą šventę į  sugalvotų užduočių stoteles  bei padėjusi suprasti ir įveikti darbus. Savo kelyje mes sutikome raganų, velnių, demonų, kunigų ir net “psichių” . Pirmosios užduotys nekėlė didelių baimių ir nebuvo sunkios, sunkiausios buvo paliktos pabaigai. Kad kelias neprailgtų ir nuotaika nedingtų, išmokome dainelę apie mūsų gražiąją Margaritą ir skanduotę apie tai, kaip tapsime puikiais lyderiais. Eidami krikštynų šventės keliu ir atlikdami užduotis supratome, kad  lyderiu  būti nėra lengva, kad  “Lyderių mokykloje” bus ne tik linksma ir gera, bet mūsų lauks dar daug sunkių darbų ir dienų. Įveikę visas užduotis, patraukėme mokyklos durų link. Ten mūsų nuostabioji mokytoja Žaneta supažindino mus, kas yra tikras lyderis, koks jis turi būti, ir pridūrė, kad tai toli gražu ne pabaiga, mūsų dar laukia daug išbandymų ir dar daugiau nuostabių akimirkų. Klūpėdami ant žirnių priešais įėjimą į mokyklą ir mokytoją Žanetą bei lyderius, mes davėme priesaiką.

               Manau, ši diena buvo įsimintina ne tik naujiesiems lyderiukams, bet ir organizatoriams . Tariame labai didelį AČIŪ tiems, kurie mums suplanavo šią puikią tradicinių krikštynų šventę, renginys išliks mūsų prisiminimuose amžinai.

                                                    Lyderietė Emilija P. 7a klasė

 

Ankstesnės naujienos


Šiais mokslo metais susirinko gausus mokinių būrys, kuriems patiko „Savanorių klubo“ veikla. Patraukliai mokyklos moksleiviams ją pristatė aštuntokės - klubo pirmininkė Laura Diner ir jos pavaduotoja Agnė Kulčickytė.

Dalyvavimas tarptautiniuose eTwinning projektuose yra puiki galimybė mokiniams išbandyti savo anglų kalbos gebėjimus ir įgūdžius, o svarbiausia, susirasti draugų užsienio šalyse, pamatyti, kaip atrodo kitų šalių mokyklos, kaip yra įgyvendinamos tos pačios idėjos...

„The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinė programa, kurios tikslas- padėti mokiniams siekti užsibrėžtų tikslų.

Mūsų mokyklos šokėjai bei etnografinio ansamblio ,,Šarkutis" nariai dalyvavo 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventėje ,,VARDAN TOS.."

Kviečiame į mokyklos mokslo metų pradžios šventę rugsėjo 3 dieną 10 val.!