Pranešimai

Saugaus eismo pamokėlės

               Š.m. rugsėjo 20, 21 dienomis Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje 1, 2 klasių mokiniams vykdė prevencinę akciją „Saugaus eismo įgūdžių ugdymas“. Šio apsilankymo tikslas – saugi mokinių kelionė į mokyklą ir į namus.

                Policijos pareigūnė pasiūlė pabūti saugaus eismo mokyklėlės mokiniais. Tad pirmoje pamokėlėje vaikams priminė, kaip pereiti gatvę. Antroje – kalbėjo apie pėsčiųjų perėją, o trečios pamokėlės praktinėje užduotyje pirmokai, antrokai turėjo šviesofore sudėlioti pagal eiliškumą raudoną, geltoną, žalią spalvas ir įtvirtinti, ką kiekviena spalva reiškia. Ketvirtoje – pakartojo atšvaitų svarbą, praktinėje užduotyje pėsčiajam uždėjo liemenę, prisegė, prikabino atšvaitus. Apie saugią kelionę automobiliu, autobusu šnekėjo penktoje pamokėlėje.

                Žinome, kad vaikai yra impulsyvūs, žaismingi ir akimirksniu gali pamiršti, kaip privalo elgtis tam tikru atveju, todėl saugaus eismo įgūdžių formavimas tikrai padės, kad jų kelionės į mokyklą ir iš jos būtų saugios.

Gerų ir saugių mokslo metų!

Socialinė pedagogė Vilija Šnarienė
Ankstesnės naujienos


Susipažinkite su Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos direktoriaus pareigoms užimti  komisijos sudėtimi. 

Rugsėjo 20 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ startavo didžiausias technologijų ir verslumo renginys #SWITCH!, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokytojai  ir mokiniai.

Šių mokslo metų pirmosios rugsėjo savaitės penktadienį  įvyko naujųjų “Lyderių mokyklos” narių krikštynos.

Šiais mokslo metais susirinko gausus mokinių būrys, kuriems patiko „Savanorių klubo“ veikla. Patraukliai mokyklos moksleiviams ją pristatė aštuntokės - klubo pirmininkė Laura Diner ir jos pavaduotoja Agnė Kulčickytė.

Dalyvavimas tarptautiniuose eTwinning projektuose yra puiki galimybė mokiniams išbandyti savo anglų kalbos gebėjimus ir įgūdžius, o svarbiausia, susirasti draugų užsienio šalyse, pamatyti, kaip atrodo kitų šalių mokyklos, kaip yra įgyvendinamos tos pačios idėjos...