Pranešimai

Pamokos Panevėžyje

                 Paskaitę vadovėlius PUPA ir Gilė, antrokai bei trečiokai nusprendė savo akimis įsitikinti ir savo kailiu patikrinti, ar ten rašoma tiesa.  Rugsėjo 25 dieną išvyko Panevėžin ieškoti lėlių vežimo teatro. Ir rado! Tokį visoje Europoje vienintelį, kuris iki šiol vasaromis vyksta pas vaikus arkliukų tempiamu vežimu! Mokinukai pasižiūrėjo spektaklį apie greituolius automobiliukus. Po reginio aktoriai pakvietė iš arčiau susipažinti su lėlėmis: pirštininėmis, marionetėmis, planšetinėmis ir t.t. Vienos galva pagaminta iš tualetinio popieriaus, šešėlinis arkliukas – iš plonai išdirbtos buivolo odos, o lėlė iš K. Anderseno pasakos „Mergaitė su degtukais“ geba uždegti degtuką!

                 O ką galima padaryti iš stiklo? Skystą jo būseną pamatė mokiniai nuvykę į Panevėžio stiklo studiją. Sušilo, nusivilko striukes, nes skystas stiklas šioje studijoje laikomas 1360 C karščio krosnyse. O kokių trapių gaminių įsigijo! Tiesiog užgulė pardavėją, nes jau be galo gražūs stikliniai žvirbliai, pelės ir šuniukai. Berniukai dar ilgai buriavosi prie šautuvo nulieto iš stiklo.

                  Aukštaitijos sostinėje galima pasivažinėti Siauruku. Ar žinote kas tai? Ekskursantai ne tik sužinojo, pamatė, bet ir pasivažinėjo! Neaiškūs ir sunkūs pamokoje žodžiai PERONAS, BĖGIS, PABĖGIS, DEPAS – tapo suprantami ir lengvai įsimenami! Galutinė stotelė – depas, kitaip tariant traukinio garažas. Čia laukė linksmi filmukai apie saugų elgesį traukiniuose ir šalia bėgių.

                  Ekskursija turininga ir įsimintina! Mokytojos dėkoja mandagiems ir tvarkingiems keliauninkams, su kuriais buvo malonu kartu pamatyti, sužinoti ir išmokti!

Mokytojos Rūta Zaveckienė, Lijana Burgienė, Sigita Gadžij, Daiva Jovaišaitė, Vilma Pliuskienė, Rima Dimitrevičienė

Ir čia...

 
Ankstesnės naujienos


Vyko prevencinė akcija 1-2 klasių mokiniams „Saugaus eismo įgūdžių ugdymas“. Šio apsilankymo tikslas – saugi mokinių kelionė į mokyklą ir į namus.

Susipažinkite su Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos direktoriaus pareigoms užimti  komisijos sudėtimi. 

Rugsėjo 20 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ startavo didžiausias technologijų ir verslumo renginys #SWITCH!, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokytojai  ir mokiniai.

Šių mokslo metų pirmosios rugsėjo savaitės penktadienį  įvyko naujųjų “Lyderių mokyklos” narių krikštynos.

Šiais mokslo metais susirinko gausus mokinių būrys, kuriems patiko „Savanorių klubo“ veikla. Patraukliai mokyklos moksleiviams ją pristatė aštuntokės - klubo pirmininkė Laura Diner ir jos pavaduotoja Agnė Kulčickytė.