Pranešimai

Mes pasiruošę padėti!

Mokiniai labiausiai susidomėjo akcija „Saugus kelias į mokyklą“. Visi savanoriai su džiaugsmu padėjo policijos pareigūnams budėti prie perėjų, pasirūpinti savo draugų, klasiokų bei miesto gyventojų saugumu pereinant gatvę. Rugsėjo 7 – osios rytą, 16 savanorių talkino policijos pareigūnams: Telšių apskrities AVPK Akmenės RPK Veiklos skyriaus viršininkui R. Kenstavičiui, vyresniajai tyrėjai E. Kvedarienei, vyriausiajam tyrėjui V. Stilbiui net trijose mūsų miesto vietose. Po budėjimo paklausėme, ar patiko ši veikla. Daugelis pasidžiaugė, kad turėjo galimybę pabendrauti su pareigūnais, suvokė jų darbo sudėtingumą ir išmoko dirbti komandoje.
Manau, kad daugelis ir patys suprato, kad gatvėse reikia elgtis saugiai.
 
Laura Diner    
Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos
„Savanorių klubo“ pirmininkėAnkstesnės naujienos


Dalyvavimas tarptautiniuose eTwinning projektuose yra puiki galimybė mokiniams išbandyti savo anglų kalbos gebėjimus ir įgūdžius, o svarbiausia, susirasti draugų užsienio šalyse, pamatyti, kaip atrodo kitų šalių mokyklos, kaip yra įgyvendinamos tos pačios idėjos...

„The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinė programa, kurios tikslas- padėti mokiniams siekti užsibrėžtų tikslų.

Mūsų mokyklos šokėjai bei etnografinio ansamblio ,,Šarkutis" nariai dalyvavo 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventėje ,,VARDAN TOS.."

Kviečiame į mokyklos mokslo metų pradžios šventę rugsėjo 3 dieną 10 val.!

Akmenės rajono savivaldybė skelbia konkursą Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio" progimnazijos direktoriaus pareigoms užimti.