Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę!

Akmenės rajono savivaldybė skelbia konkursą Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio" progimnazijos direktoriaus pareigoms užimti.

Gegužės 31 dieną didelis 5-8 klasių labai gerai ir puikiai besimokančių 38 mokinių pulkas su lydinčiomis mokytomis išvyko į Klaipėdos kraštą (vokiškai Memelland).

Vasara vaikams – aktyvaus poilsio gamtoje, kūrybinio potencialo, žaidimų, naujų pažinčių laikotarpis, todėl Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje  dešimt mokinių iš socialiai remtinų šeimų savo vasarą pradėjo stovykloje „Saulutė“.

Birželio 7 dieną rajono ugdymo įstaigų socialiniai pedagogai vyko į metodinę išvyką į Joniškį pas kolegas į „Saulės“ pagrindinę mokyklą.

Š.m. gegužės 24-25 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasių mokinius savo apsilankymu nudžiuginopareigūnė R.Vėlavičienė ir policijos bičiulis šuniukas Amsius.