Konkursas

Akmenės rajono savivaldybė skelbia konkursą Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio" progimnazijos direktoriaus pareigoms užimti. Konkurso paskelbimo data - 2018 m. liepos 5 d., atrankos data - 2018 m. spalio 2 d., 13 val..

Išsamesnė informacija skelbiama Akmenės rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.akmene.lt.

Akmenės rajono meras  Vitalijus Mitrofanovas

Gegužės 31 dieną didelis 5-8 klasių labai gerai ir puikiai besimokančių 38 mokinių pulkas su lydinčiomis mokytomis išvyko į Klaipėdos kraštą (vokiškai Memelland).

Vasara vaikams – aktyvaus poilsio gamtoje, kūrybinio potencialo, žaidimų, naujų pažinčių laikotarpis, todėl Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje  dešimt mokinių iš socialiai remtinų šeimų savo vasarą pradėjo stovykloje „Saulutė“.

Birželio 7 dieną rajono ugdymo įstaigų socialiniai pedagogai vyko į metodinę išvyką į Joniškį pas kolegas į „Saulės“ pagrindinę mokyklą.

Š.m. gegužės 24-25 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasių mokinius savo apsilankymu nudžiuginopareigūnė R.Vėlavičienė ir policijos bičiulis šuniukas Amsius.

...Mūsų mokyklos mokiniai jau antrą kartą mėgino savo jėgas Kings olimpiadoje. Rudens sesijoje dalyvavo 24 mokiniai. Pavasario sesijoje, kovo mėnesį, kvalifikaciniame etape dalyvavo jau 35 mokiniai iš 2-8 klasių...