Pranešimai

Tarptautinės anglų kalbos olimpiados KINGS rezultatai

Kings - tai didžiulė, daugialypė tarptautinė bendruomenė, tvirtai stovinti ant tarpvalstybinės draugystės pamatų ir garsinanti ją unikaliais talentais. Kings olimpiados jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos!

Komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam! Čia svarbūs ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas ir strateginio mąstymo įgūdžiai.

Tinkamai aplinkai, kurioje vaikai gali nevaržomai auginti savo intelektą ir įgauti naujų praktinių žinių, reikalingas ilgalaikis  pačios olimpiados organizavimo progresas. Šiam tikslui vystyti Kings naudoja elektroninę testų tikrinimo sistemą ir naują e-sprendimą, susijusį su rezultatų skelbimu, kuris užtikrina konkursų skaidrumą. Kings komanda nuolat investuoja į naujus techninius ir programinius sprendimus, kad užtikrintų maksimalų konkursų patikimumą ir skaidrumą. Didelės dalies dalyvių pageidavimu, siekiant lengvesnio prieinamumo bei patogumo, nuo 2017 m. rudens semestro kvalifikaciniai Kings olimpiadų etapai vyko internetinėje platformoje. Surinkus reikiamą taškų sumą, mokiniai buvo kviečiami į finalinį etapą, kuris vyko šalies didžiuosiuose miestuose (Šiaulių universitete ir pan.)

Mūsų mokyklos mokiniai jau antrą kartą mėgino savo jėgas Kings olimpiadoje. Rudens sesijoje dalyvavo 24 mokiniai. Pavasario sesijoje, kovo mėnesį, kvalifikaciniame etape dalyvavo jau 35 mokiniai iš 2-8 klasių. Tačiau į finalą, kuris vyko Šiaulių universitete, susiruošė 13 mokinių. Keli iš jų važiavo su savo tėveliais, likusieji  mokyklos autobusu. Mokiniai, sudalyvavę olimpiadoje, žinojo, jog jų laukia ir kelios pramogos. Pirmoji mūsų pramogų stotelė buvo Kane‘s arena. Šokinėdami ant batutų mokiniai išliejo visą savo džiaugsmą ir likusią energiją. Paskui aplankėme tarptautinę triušių parodą, kuri vyko Šiaulių prekybos centre Bruklinas.

Finalo rezultatų laukėme nekantraudami. Labai džiaugiamės, jog Lietuvos mastu mūsų mokinių anglų kalbos žinios yra labai geros. 6c klasės mokinys Rokas Peleckas užėmė 8 vietą, 5b klasės mokinė Austėja Petruninaitė - 10 vietą, 2a klasės mokinė Emilija Aleknaitė – 12 vietą. Visa informacija apie rezultatus yra pateikta https://www.sauletekioprogimnazija.lt/konkursai-ir-olimpiados.

Ačiū mokiniams už dalyvavimą ir linkiu nenustoti siekti aukščiausių tikslų ir rezultatų.

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Neringa Vaičiūtė-Gabalienė
Ankstesnės naujienos


Gegužės 24 dieną Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio” progimnazijos mokyklos mokiniai buvo supažindinti su Amerikiečių kultūra, tradicijomis ir sportu. Pas mus atvyko JAV ambasadorė Althey Cawley-Murphree iš Amerikos ambasados, įsikūrusios Vilniuje... 

KVIEČIAME į  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos MOKYKLINĖS UNIFORMOS DIENĄ!!! 

Tarptautinio kalbų konkurso KALBŲ KENGŪRA 2018 anglų kalbos programoje dalyvavo 46  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai...

Balandžio 10 d. sveikatos apsaugos ministras patvirtino naują vaikų maitinimo aprašą, kuris tampa privalomu visos Lietuvos mokyklose ir darželiuose nuo šių metų rugsėjo 1 dienos...

Birželio 4 d. 9.00 val. kviečia B Ū S I M U O S I U S  P I R M O K U S !!!