Pranešimai

Prevencijos priemonė pradinių klasių mokiniams „Būk saugus dviratininkas“

                   Visi džiaugiamės atšilusiais orais. Bet labiausiai – vaikai. Ilgai nelaukę jie čiupo dviratukus ir išsivarė juos į kiemą. Pats laikas buvo prisiminti, kur ir kaip su jais važinėti, kad būtume sveiki ir saugūs.

                   Š.m. gegužės 24-25 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasių mokinius savo apsilankymu nudžiugino Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė R.Vėlavičienė ir policijos bičiulis šuniukas Amsius. Susitikimo tikslas – mokyti mažuosius eismo dalyvius tinkamai elgtis gatvėse ir keliuose, ugdyti jų savisaugos jausmą vaikams suprantama kalba, aiškinti, kodėl  jie turi būti atsargūs, atidūs, drausmingi.

                  Policijos pareigūnė ir šunelis Amsius kalbėjo su vaikais apie saugų važinėjimąsi dviračiais, atsakė į mokinių pateiktus klausimus, paaiškino, kad dviratininkai, kaip ir visi eismo dalyviai, privalo laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Kartu žiūrėjo animacinį filmuką „Dviratukas“ bei atliko policijos bičiulio Amsio praktinę užduotį „Kas būtina saugiam važiavimui dviračiu?“. Šunelis Amsius stebėjo mokinių darbą: vaiką teisingai atlikusį užduotį paglostė letena, suklydusiam pagrūmojo pirštu. Po to pradinukai kartu su svečiais nusifotografavo. Prevencinė priemonė visiems paliko daug gerų įspūdžių, praplėtė vaikų saugaus elgesio kelyje žinias.

                   Ačiū policininkei R.Vėlavičienei ir policijos bičiuliui Amsiui. Tikimės, kad jie aplankys mus dar ne kartą.

 

Socialinė pedagogė Vilija Šnarienė
Ankstesnės naujienos


...Mūsų mokyklos mokiniai jau antrą kartą mėgino savo jėgas Kings olimpiadoje. Rudens sesijoje dalyvavo 24 mokiniai. Pavasario sesijoje, kovo mėnesį, kvalifikaciniame etape dalyvavo jau 35 mokiniai iš 2-8 klasių...

Gegužės 24 dieną Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio” progimnazijos mokyklos mokiniai buvo supažindinti su Amerikiečių kultūra, tradicijomis ir sportu. Pas mus atvyko JAV ambasadorė Althey Cawley-Murphree iš Amerikos ambasados, įsikūrusios Vilniuje... 

KVIEČIAME į  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos MOKYKLINĖS UNIFORMOS DIENĄ!!! 

Tarptautinio kalbų konkurso KALBŲ KENGŪRA 2018 anglų kalbos programoje dalyvavo 46  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai...

Balandžio 10 d. sveikatos apsaugos ministras patvirtino naują vaikų maitinimo aprašą, kuris tampa privalomu visos Lietuvos mokyklose ir darželiuose nuo šių metų rugsėjo 1 dienos...