Pranešimai

Mokyklinės uniformos diena

KVIEČIAME 

į

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos

MOKYKLINĖS UNIFORMOS DIENĄ!!!

 

Kada? 2018 m. birželio 5 d. nuo 8 val. iki 12 val.

Kur?Sporto salėje (V. Kudirkos g. 5a, mokyklėlėje)

Kas vyks?

  • Profesionalių konsultantų iš ,,Savitas stilius” rekomendacijos.
  •  
  • Mokyklinių emblemų prekyba.
  •  
  • Galite atnešti ir parduoti ar padovanoti išaugtą tvarkingą uniformą.
  •  
  • Dingusių mokinių daiktų radybos! Šio renginio metu išdėliosime mokyklėlėje rastus, pamestus, pamirštus mokyklinius daiktus - pradinukų apavą, aksesuarus, įvairius rūbus. Yra netgi striukių:) Neatsiradus savininkams, kokybiškus daiktus atiduosime labdaringoms organizacijoms:)

 

Organizatoriai
Ankstesnės naujienos


Tarptautinio kalbų konkurso KALBŲ KENGŪRA 2018 anglų kalbos programoje dalyvavo 46  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai...

Balandžio 10 d. sveikatos apsaugos ministras patvirtino naują vaikų maitinimo aprašą, kuris tampa privalomu visos Lietuvos mokyklose ir darželiuose nuo šių metų rugsėjo 1 dienos...

Birželio 4 d. 9.00 val. kviečia B Ū S I M U O S I U S  P I R M O K U S !!!

1948 m. gegužės 22-23 dienomis iš Lietuvos gyvuliniais vagonais buvo ištremta 40 tūkstančių piliečių, iš jų 12 tūkstančių vaikų. Po dešimties metų į tėvynę grįžo tik keturi tūkstančiai. Nuo šios tragiškos nakties praėjo 70 metų.

 Šiam įvykiui paminėti gegužės 23 dieną 8b klasės mokiniai ir istorijos mokytoja G.Sudarienė uždegė atminimo žvakeles, padėjo gėlių ant traukinių bėgių, simbolizuojančių tremtį, tylos minute pagerbė žuvusiuosius.

3c klasė važiavo į Gruzdžių gimnaziją aplankyti šios mokyklos trečiokų. Viskas prasidėjo  nuo laiškų rašymo pamokos, kurioje mokėmės rašyti laišką.