Pranešimai

Susitikimas su Gruzdžių gimnazijos trečiokais

                      3c klasė važiavo į Gruzdžių gimnaziją aplankyti šios mokyklos trečiokų. Viskas prasidėjo  nuo laiškų rašymo pamokos, kurioje mokėmės rašyti laišką. Mokytojos pasiūlymu savo žinias pritaikėme parašydami laišką nepažįstamajam trečiokui. Nei vienas nežinojome, kokiam vaikui rašome. Mokytoja mūsų laiškus išsiuntė Gruzdžių gimnazijos trečiokams, nes mūsų mokytojos studijavo kartu. Po kurio laiko sulaukėme atsakymų. Buvo labai įdomu juos skaityti ir susipažinti tik vardais. Mokytojos nutarė surengti mūsų susitikimą. Mokykliniu autobusu nuvykome į svečius. Mus prie paradinių durų pasitiko šeimininkai. Visi buvome nedrąsūs.   Pažintį pradėjome dainomis, po to greit  sužinojome, kam rašėme laiškus. Pasikeitėme dovanėlėmis. Mokytojos burtų keliu mus suskirstė į komandas. Mišriomis komandomis dalyvavome "protmūšyje". Atsakymų galvojimas, tarimasis skatino mus bendrauti. Nugalėjo "raudonųjų saldainių" komanda. Visos komandos buvo apdovanotos. Trečiokai  mus nusivedė į savo mokyklos žaidimų kambarį, kur per pertraukas gali  pradinukai  žaisti įvairius stalo žaidimus. Pažintį tęsėme gimnazijos stadione ir aišku žaidėme tarp mūsų populiariausią žaidimą - kvadratą. Nugalėjo draugystė.  Kad būtume visi laimingi dar pažaidėme kelis žaidimus -  "Varnos ir varlės" ir " Linksmai sukamės ratu". Pažinties laikas galutinai išseko, tačiau jau buvome kai kas susiradę naujų draugų. Užsimezgusią draugystę nutarėme pratęsti rudenį mūsų mokykloje. Lauksime trečiokų iš Gruzdžių svečiuose.

 

Benas Kaikaris 3ckl.
Ankstesnės naujienos


Nuo 2018 m. sausio mėnesio 2a klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning’o projekte ‘Rhymes&Songs’.

Gegužės 12 d. Šiaulių arenoje vyko Šiaulių kultūros centro organizuojamas  respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2018“ finalinis renginys. Renginio metu varžėsi ir savo meistriškumą bei šokio originalumą demonstravo beveik šimtas porų iš visos Lietuvos.

Gegužės 9 dieną  4c klasėje vyko labai įdomi pamoka, kurią vedė   vokiečių kalbos mokytoja Žaneta Petokaitienė ir fizikos mokytoja Aina jašmontienė –Akonaitė .

2018 metų pavasarį mokiniai vyko į ekskursiją po Baltijos šalis. Ji truko tris nepamirštamas dienas.