Susipažinkime su fizikos mokslu bei vokiečių kalba per tautos ir valstybės skiriamąjį simbolį

Gegužės 9 dieną   mūsų klasėje vyko labai įdomi pamoka, kurią vedė   vokiečių kalbos mokytoja Žaneta Petokaitienė ir fizikos mokytoja Aina jašmontienė –Akonaitė.  Vokiečių kalbos mokytoja Žaneta pamokė mus naujų vokiškų žodžių. Išmokome vokiškai pasisveikinti ir atsisveikinti, skaičiuoti iki dešimt, susipažinome su spalvų pavadinimais. O fizikosmokytoja Aina  mus pamokė daryti eksperimentą:  iš guašo, vandens ir  cukraus mes, dirbdami grupelėse,   stiklinėje sugebėjome  supilti Lietuvos vėliavos spalvas!

Visi   labai  smagiai  praleidome laiką, sužinojome labai  įdomių dalykų. Tikiuosi, kad  5-oje  klasėje bus dar daugiau tokių įdomių pamokų.

Amėja Jagėlaitė, 4c

eTwinning NKŽ (Nacionalinis Kokybės ženklelis) 6c klasės mokiniams už projektą “Show Us Your School and We‘ll Show You Ours“

2018 04 10 dieną mūsų mokyklai buvo suteiktas eTwinning mokyklos ženklelis.

Balandžio 12 dieną ,,Saulėtekio" progimnazijoje įvyko tradicinis, kas du metai rengiamas, ,,Madų šou"...

Balandžio 18 dieną mūsų mokykloje vyko teisinių žinių konkursas – proto mūšis „Temidė“, kuriame buvo tikrinamos rajono mokinių teisinės žinios.

Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje vyko 8-9 klasių mokinių gamtamokslinis konkursas - viktorina "Tyrinėti įdomu".