Kviečiame pirmokus!

(V. KUDIRKOS g.  5a)

SUSITIKTI SU MOKYTOJOMIS

Jūsų laukia mokytojos:

Daiva Bražionienė, Ligita Šutkienė, Marytė  Paulauskienė, Gražina Jonušienė.

MOKYKLOS DIREKTORIUS

1948 m. gegužės 22-23 dienomis iš Lietuvos gyvuliniais vagonais buvo ištremta 40 tūkstančių piliečių, iš jų 12 tūkstančių vaikų. Po dešimties metų į tėvynę grįžo tik keturi tūkstančiai. Nuo šios tragiškos nakties praėjo 70 metų.

Šiam įvykiui paminėti gegužės 23 dieną 8b klasės mokiniai ir istorijos mokytoja G.Sudarienė uždegė atminimo žvakeles, padėjo gėlių ant traukinių bėgių, simbolizuojančių tremtį, tylos minute pagerbė žuvusiuosius.

3c klasė važiavo į Gruzdžių gimnaziją aplankyti šios mokyklos trečiokų. Viskas prasidėjo  nuo laiškų rašymo pamokos, kurioje mokėmės rašyti laišką.

Nuo 2018 m. sausio mėnesio 2a klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning’o projekte ‘Rhymes&Songs’.

Gegužės 12 d. Šiaulių arenoje vyko Šiaulių kultūros centro organizuojamas  respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2018“ finalinis renginys. Renginio metu varžėsi ir savo meistriškumą bei šokio originalumą demonstravo beveik šimtas porų iš visos Lietuvos.

Gegužės 9 dieną  4c klasėje vyko labai įdomi pamoka, kurią vedė   vokiečių kalbos mokytoja Žaneta Petokaitienė ir fizikos mokytoja Aina jašmontienė –Akonaitė .