Pranešimai

KALBŲ KENGŪROS 2018 rezultatai

KALBŲ KENGŪROS 2018 rezultatai

Tarptautinio kalbų konkurso KALBŲ KENGŪRA 2018 anglų kalbos programoje dalyvavo 46  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai.  Net 23 iš jų laimėjo Auksinės, Sidabrinės ir Oranžinės Kengūros diplomus.  Tai įspūdingiausias pasiekimas per visą mūsų mokyklos mokinių dalyvavimo šiame kalbų projekte istoriją, ypač išsiskiriantis aukščiausių apdovanojimų gausa.

3-8 klasių mokiniai, pagal savo žinias pasirinkę  pirmo, antro ir trečio lygio užduotis anglų kalba,  nekantraudami laukė rezultatų iš Vilniaus, kur ir vertinami konkursantų darbai. Gegužės pradžioje Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas, kuris  organizuoja šį  konkursą  Lietuvoje, paskelbė  nugalėtojų sąrašą.  Mūsų mokyklos mokiniai laimėjo vienuolika  Auksinės Kengūros diplomų, keturis  Sidabrinės ir aštuonis  Oranžinės Kengūros diplomus. Likusiems konkurso dalyviams skiriami pagyrimo raštai. Tarp trečiokų nugalėjo  3 c kl. mokinė Gabrielė Kontrimaitė, penktokų – 5b kl. mokinė Karolina Rimkutė, šeštokų -  6a kl. mokinys Rokas Bružas, septintokų  - 7a kl. mokinys Aras Rimkus, o tarp aštuntokų -  8c kl. mokinė Fausta Bauer.  Beje, Aro ir Faustos pasiekimai yra geriausi mokykloje: jie abu pelnė po 200 taškų, nes nė karto nesuklydo atlikdami visas 40 užduočių. Tai maksimalus rezultatas. Konkurso dalyvių darbų vadoves, anglų kalbos mokytojas, džiugina aukštas bendras visų 46 konkurso dalyvių pelnytų taškų vidurkis – net 186 iš 200. Tai rodo, kad mokinių žinios yra pakankamai geros, o geri pasiekimai kituose anglų kalbos konkursuose nėra atsitiktinumas. Juk konkurse dalyvavo ne vien puikiai besimokantys mokiniai ir ne vien tik pagilinto anglų kalbos ugdymo programą pasirinkusieji.

Sėkmingasis anglų kalbos konkursas KALBŲ KENGŪRA 2018 baigėsi ne visiems. Mokiniai, kurie pelnė  Auksinės Kengūros diplomus, kartu iškovojo ir  teisę varžytis KALBŲ KENGŪROS Lyderių ture  kitais mokslo metais, 2018 m. pabaigoje. Trys šaunios 8c klasės mokinės: Fausta Bauer, Rugilė Bauer ir Rūta Karvelytė, su geriausiais šalies mokiniais varžysis jau būdamos gimnazistėmis, o jaunesnių klasių mokiniai – tęsdami mokslus vyresnėse progimnazijoje klasėse. Didžiuojamės visų konkurso dalyvių pasiekimais, o pasiekusiems geriausius rezultatus linkime kuo geriausios kloties Lyderių ture. Užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė dėkoja pagrindinei KALBŲ KENGŪROS 2018 projekto organizatorei rusų kalbos mokytojai metodininkei Olgai Orienei už sklandžiai surengtą konkursą. Su visais konkurso  rezultatais galima susipažinti mokyklos svetainės PASIEKIMŲ skyrelyje arba paspaudus šią nuorodą: https://www.sauletekioprogimnazija.lt/konkursai-ir-olimpiados Pasidžiaukime visų „kengūriukų“ pasiekimais!

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Laima Balčiūnienė
Ankstesnės naujienos


Balandžio 10 d. sveikatos apsaugos ministras patvirtino naują vaikų maitinimo aprašą, kuris tampa privalomu visos Lietuvos mokyklose ir darželiuose nuo šių metų rugsėjo 1 dienos...

Birželio 4 d. 9.00 val. kviečia B Ū S I M U O S I U S  P I R M O K U S !!!

1948 m. gegužės 22-23 dienomis iš Lietuvos gyvuliniais vagonais buvo ištremta 40 tūkstančių piliečių, iš jų 12 tūkstančių vaikų. Po dešimties metų į tėvynę grįžo tik keturi tūkstančiai. Nuo šios tragiškos nakties praėjo 70 metų.

 Šiam įvykiui paminėti gegužės 23 dieną 8b klasės mokiniai ir istorijos mokytoja G.Sudarienė uždegė atminimo žvakeles, padėjo gėlių ant traukinių bėgių, simbolizuojančių tremtį, tylos minute pagerbė žuvusiuosius.

3c klasė važiavo į Gruzdžių gimnaziją aplankyti šios mokyklos trečiokų. Viskas prasidėjo  nuo laiškų rašymo pamokos, kurioje mokėmės rašyti laišką.

Nuo 2018 m. sausio mėnesio 2a klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning’o projekte ‘Rhymes&Songs’.