Pranešimai

eTwinning projektas ‘Rhymes&Songs’

                        Nuo 2018 m. sausio mėnesio 2a klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning’o projekte ‘Rhymes&Songs’. Šiame projekte dalyvauja mokiniai iš Italijos, Lenkijos, Turkijos, Makedonijos, Graikijos bei Ispanijos.

                       Sausio-gegužės mėnesiais mokiniai mokėsi anglų kalbą pasitelkiant dainas. Dainos padeda lengviau įsiminti ir išmokti naujus žodžius, kalbines struktūras. Tai ugdo kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, savitarpio pagalbą.

                        Išmoktos dainos buvo talpinamos projekto "TwinSpace" erdvėje. Tad vaikai ne tik pristatė savo dainas, bet ir mokėsi kitų šalių vaikų dainų. Mūsų mokinių dainuotos dainos turėjo labai didelį pasisekimą. Projekto dalyviai dainavo apie skaičius, spalvas, žmogaus kūną, šeimą, maistą… Mokiniai ne tik dainavo, bet ir pažino kitų šalių mokinius.

                         Gegužės 16 d. Skyp’o pagalba tiesioginio vaizdo metu anglų kalbos pamoka 2a klasės mokiniams vyko kartu su Graikijos pradinės mokyklos 3 klasės mokiniais iš Kalamatos.

                       Pamokos metu vaikai mokėsi pasisveikinti ir atsisveikinti ne tik anglų kalba, bet ir lietuviškai bei graikiškai. Kiekvienas mokinys prisistatė, visi kartu dainavo dainas anglų kalba ir savo šalies kalba. Tai buvo lavinami bendravimo, kalbėjimo, klausymo įgūdžiai.

                        Virtualus susitikimas pavyko, nes mokiniai praleistą laiką laiką įvertino puikiai.

                        Pamokos akimirkas galima pasižiūrėti: https://www.youtube.com/watch?v=WogG6u294Cg&t=30s

Anglų k. vyr.mokytoja Daina Jarušaitienė
Ankstesnės naujienos


Gegužės 12 d. Šiaulių arenoje vyko Šiaulių kultūros centro organizuojamas  respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2018“ finalinis renginys. Renginio metu varžėsi ir savo meistriškumą bei šokio originalumą demonstravo beveik šimtas porų iš visos Lietuvos.

Gegužės 9 dieną  4c klasėje vyko labai įdomi pamoka, kurią vedė   vokiečių kalbos mokytoja Žaneta Petokaitienė ir fizikos mokytoja Aina jašmontienė –Akonaitė .

2018 metų pavasarį mokiniai vyko į ekskursiją po Baltijos šalis. Ji truko tris nepamirštamas dienas.

eTwinning NKŽ (Nacionalinis Kokybės ženklelis) 6c klasės mokiniams už projektą “Show Us Your School and We‘ll Show You Ours“ 

2018 04 10 dieną mūsų mokyklai buvo suteiktas eTwinning mokyklos ženklelis.