Pranešimai

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018 pradinukams

             Šių metų kovo 19-23 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo VŠĮ „Vaikų linijos“ inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Kiekvieną savaitės dieną buvo vykdomos veiklos, skirtos draugiškumui, pagarbai vienas kitam ugdyti.

             Pirmadienį mokytojos mokiniams vedė klasės valandėles tema „Draugai“, kalbėjo apie gebėjimą užmegzti draugystę, tinkamą reagavimą į atstūmimą, vienatvę, ieškojo būdų, padedančių spręsti nesutarimus su draugais bei kūrė „Gero bendravimo taisykles“. Antradienį pirmokai piešė piešinį ir rengė parodą „Mano geriausias draugas“. Antrokai, trečiokai, ketvirtokai darė plakatą „Gražūs žodžiai draugui“. Trečiadienį veikloje „Ką reiškia mano vardas?, „Koks aš esu?“ vaikai ant lapo stulpeliu žemyn rašė savo vardo raides ir šalia apibūdino save. Ketvirtadienį mokiniai žiūrėjo, aptarė filmuką „Draugas iš toliau“, atliko testą apie saugaus elgesio įgūdžių ugdymą internete. O po pamokų bibliotekoje su informatikos būrelio mokytoja R.Zaveckiene susipažino su „Skype“ programa. Penktadienį vaikai savaitę užbaigė pasisėdėjimu prie puodelio arbatos. Aptarė „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ veiklas, žaidė žaidimą „Linkėjimų šulinys“. Taip pat noriai, aktyviai pradinukai prisijungė prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir atliko interaktyvų testą „Įveik patyčias“.

               Tikimės, kad po šioje savaitėje vykusių veiklų, pokalbių, mokiniai taps nuoširdesni, atlaidesni vieni kitiems, mokės susitarti ir draugiškai spręsti iškilusias problemas, nebijos apie jas informuoti suaugusiuosius. Dėkoju mokyklos bendruomenei už įdomius darbus, mintis, sutelktumą, pagalbą.

Socialinė pedagogė Vilija Šnarienė

GALERIJA...

 
Ankstesnės naujienos


Kiekvienais metais, kovo 22 dieną, visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena.

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ jau devintoji. Kovo 19-23 dienomis visa mūsų mokyklos bendruomenė šios akcijos metu įsijungė į veiklą.

Kovo 2 d. Šiaulių universitete surengta jau XVIII-oji tarptautinė konferencija

Kovo 22d. bibliotekoje vyko  jau tradicine tapusi Skaitytojo diena. Jau šešti metai organizuojama pagerbimo šventė mokiniams, kurie per metus laiko perskaito daugiausiai knygų. Kasmet renkami vis nauji mokiniai. Šventės tikslas- skatinti skaityti, turiningai laiką leisti bibliotekoje, pažinti, atrasti, domėtis.

Trečią kartą mūsų mokykloje svečiavosi  vienintelis Lietuvoje specializuotas (nariuotakojų) zoologijos sodas insektariumas. Parodą aplankė apie 260 mokinių.