Pranešimai

Tyrinėti įdomu

                    2018m. kovo 27 d. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje vyko 8-9 klasių mokinių gamtamokslinis konkursas - viktorina "Tyrinėti įdomu". "Saulėtekio" progimnaziją atstovavo aštuntokių komanda: Gabrielė Strodomskytė, Rūta Guginytė, Neda Sirvidaitė.

                  Konkursą sudarė  trys  turai. Pirmame ir antrame ture mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus. Reikėjo parodyti ne tik gamtos mokslų žinias, bet ir loginį-meninį mąstymą. O trečiame ture atliko laboratorinį darbą.

                   Rūta Guginytė konkurse laimėjo III vietą. Tai šaunu, nes varžytis su devintokais buvo nelengva.

 

Chemijos mokytoja L.Chlystova

 
Ankstesnės naujienos


Pavasario sesijos konkurse dalyvavo daugiau nei 25000 mokinių  iš 900 Lietuvos mokymo įstaigų.

Mūsų mokyklai suteiktas eTwinning mokyklos ženklelis “Programos “eTwinning” mokykla”

Testavimo tikslas – įvertinti kiekvieno mokinio individualius pasiekimus, suteikiant objektyvios informacijos mokiniams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) apie jų vaikų mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, formuoti mokytojų požiūrį į duomenis apie mokinių pasiekimus kaip svarbų šaltinį ugdymo kokybei gerinti.

Mūsų rajono trečiokai balandžio 3d. susirinko į Akmenės gimnaziją, dalyvauti diktanto rašymo konkurse ,,Rašau dailiai ir be klaidų‘‘.