Pranešimai

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Balandžio 18 dieną mūsų mokykloje vyko teisinių žinių konkursas – proto mūšis „Temidė“, kuriame buvo tikrinamos rajono mokinių teisinės žinios.

10 valandą į „Saulėtekio“ mokyklą sugūžėjo mokinių komandos iš Akmenės gimnazijos, Ventos gimnazijos, Ramučių gimnazijos ir „Saulėtekio“ progimnazijos jaunųjų policijos rėmėjų ir „Saulėtekio“ progimnazijos 8-okų komandos. Konkursą vedė 7b klasės mokiniai Beata Zibertaitė  ir Henrikas Sinkievičius. Komandų teisingus atsakymus vertino kompetetinga komisija: švietimo skyriaus specialistė V.Karalienė, policijos reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas L.Balčiūnas ir policijos veiklos skyriaus viršininkas R.Kenstavičius. Proto mūšis buvo sudarytas iš dviejų turų, mokiniai turėjo žinoti apie Lietuvos Respublikos valdžios dalis, minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymą, Lietuvos Respublikos konstituciją, viešosios tvarkos pažeidimus, dviratininko taisykles ir kt. Po kiekvieno turo dalyvius savo pasirodymais džiugino 8c klasės smuikininkės Meda ir Neda, kanklininkas, 7b klasės mokinys Modestas.

Po abiejų turų paaiškėjo konkurso nugalėtojai, tai buvo Akmenės gimnazijos mokinių komanda.Visos komandos buvo apdovanotos policijos padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Konkurso organizatoriai Jaunieji policijos rėmėjai ir policijos komisariato bendruomenės pareigūnė R.Vėlavičienė.

Socialinė pedagogė Audronė Vitkutė
Ankstesnės naujienos


Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje vyko 8-9 klasių mokinių gamtamokslinis konkursas - viktorina "Tyrinėti įdomu".

Pavasario sesijos konkurse dalyvavo daugiau nei 25000 mokinių  iš 900 Lietuvos mokymo įstaigų.

Mūsų mokyklai suteiktas eTwinning mokyklos ženklelis “Programos “eTwinning” mokykla”

Testavimo tikslas – įvertinti kiekvieno mokinio individualius pasiekimus, suteikiant objektyvios informacijos mokiniams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) apie jų vaikų mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, formuoti mokytojų požiūrį į duomenis apie mokinių pasiekimus kaip svarbų šaltinį ugdymo kokybei gerinti.