Pranešimai

Programos “eTwinning” mokykla” ženklelis

Mūsų mokyklai suteiktas eTwinning mokyklos ženklelis “Programos “eTwinning” mokykla”.

Mokykla pripažinta lydere šiose srityse:

 

Programos „eTwinning“ mokyklos vardo esmė - tai augimas ir kelionė pirmyn su pasiekimais, kuriuos galima objektyviai įvertinti. 

Išsamesnė informacija: https://www.etwinning.net/lt/pub/highlights/2018--2019-etwinning-school-l.htm

 Anglų kalbos mokytoja D.Jarušaitienė
Ankstesnės naujienos


Testavimo tikslas – įvertinti kiekvieno mokinio individualius pasiekimus, suteikiant objektyvios informacijos mokiniams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) apie jų vaikų mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, formuoti mokytojų požiūrį į duomenis apie mokinių pasiekimus kaip svarbų šaltinį ugdymo kokybei gerinti.

Mūsų rajono trečiokai balandžio 3d. susirinko į Akmenės gimnaziją, dalyvauti diktanto rašymo konkurse ,,Rašau dailiai ir be klaidų‘‘.

Dalyvavimas tarptautiniuose eTwinning projektuose yra puiki galimybė mokiniams išbandyti savo anglų kalbos gebėjimus...

Šių metų kovo 19-23 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo VŠĮ „Vaikų linijos“ inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Kiekvieną savaitės dieną buvo vykdomos veiklos, skirtos draugiškumui, pagarbai vienas kitam ugdyti.

Kiekvienais metais, kovo 22 dieną, visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena.